Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebben az esetben megéri...

Ebben az esetben megéri megvásárolni az IPhone 8 Plus telefont?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én nekem nem igazán tetszenek a Notchos IPhone telefonok. Ennek a gondolkodás módnak még 2018-ban kellett volna reálisnak lenni. Mivel, hogy a jövő az jön lassan és ezt elkell fogadni. Bár az Apple azoknak a felhasználóknak is gyártja a telefont. De az IPhone SE 2020 az nekem túl kicsi. Még annak ellenére is, hogy az első generációs SE-rol váltanék mert az aksi már gatya. Illetve már pár hónapja amióta megkapta az IOS 15-öt azóta elkezdett jól belassulni. Esetleg az új SE lehetne még oké. De az szerintem az sem IPhone 8 plushoz hasonló házat fog kapni. Pedig az úgy lenne korrekt szerintem. Legalább meg látnánk nagyjából az IPhone 9 plus milyen lett volna. Úgy mint az IPhone SE 2020-at is hívják IPhone 9-nek. Találtam egy IPhone 8 Plus 256 GB telot 100%-os aksival jó állapotú ami cserélve lett benne. 90k forintért adják használtalmán. Hát igen ennyiből X-et vagy SE 2020-at lehetne vásárolni. De ez nagyon jó állapotú és a tarhely is nagy. Akinek van vagy volt ilyen telefonja miket tud elmondani róla? Valóban igaz, hogy még az IOS 17 akár 18-at is megkapja. Azért mert nagyon jóra sikerült széria.

2022. jan. 31. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Te fizetnéd? Akkor meg?
2022. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
olyan 6 évig van szoftverfrissítés. szerintem azért is vedd meg az iphone 8 plust mert a hardvere erősebb, nem olyan kis törékeny mint az iphone se 2020. én se vettem meg azt. mondjuk én még mindig a régi iphone 6s -em használom.
2022. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!