Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xiaomi telefont vegyem,...

Melyik Xiaomi telefont vegyem, hogyha csúcskategóriás, kényelmes, elegáns mobilt akarok?

Figyelt kérdés

Xiaomi Black Shark 4 5G

Xiaomi Mi 11 Ultra 5G

Xiaomi 11T Pro 256gb 5G

Samsung Galaxy S21

Huawei P50 Ha nem lesz olyan draga P50 Pro

Google Pixel 6 5G

Sony Xperia III 1 5G (használt)


Esetleg más gyártotol. Iphone nem a legjobb mert nem eleg nagy illetve nem jo az ios nekem. Amit elfogadnek az az Iphone 13 Pro Max. De az meg irreálatlanul szánalmas modon drága. Ami nagyon tetszene az, hogy szogletes. Bár mondjuk Iphone 6-om volt. Es azota elegge utalom az Applet.



A második opciot azt valoszinu használtan kell megvennem. Mivel ujonnan jelenleg nem lehet kapni. Egyebkent egyertelmu azt valasztanam de mondjak azt, hogy a kameraja miatt elegge kenyelmetlen a fogasa. Ezert egy masik olcsobb megoldas a Xiaomi 11T Pro. Gyorsasagban most elvileg a Huawei fog nyerni szerintem. Mivel elvileg a felig meddig sajat tehat nem googles rendszeruket sokkal jobban tudja futtatni az a Hardver. De szerintem kamerákban nem olyan jo illetve talán nincs rajta pár játék amivel játszanek. Pl Aspalt 9, Illetve az sem lesz elvileg tul kenyelmes. A Xiaomi BS nekem megjelenésében tetszik nagyon. A galaxy s21 meg csak azert elgondolkotatto. Mert kivancsi vagyok, hogy jobb e mint a Xiaomi csucs modelljei. A Google kulonleges darab. A sonynak szep a kepe es szep vidiket csinal. 120Hz 4k videokat feltudsz venni vele. Mert nekem Xiaomi Mi 8 Prorol váltanék. És ez a telefon anno oda verte az Iphone XS, Galaxy S10+ , Google , Asus, Oneplus és Huawei P30 Pro telefonokat is. Gyorsabb volt. Meg a kamera es egyebek is jobbak voltak. Most is nagyon jo de mar nem felso kategoria. Viszont a Xiaomi Redmi szeriaval mindig csak a bajok voltak. A samsung j szeriaja viszont rendben volt mindig. S szerias Samsungom meg nem volt. Sonybol volt Xperia Z4. De az egy hulladek volt. Pedig csucs keszulek volt amikor nyertem. El is adtam es vettem az aran egy GalaxyJ7 2016-ot. Ami vizálloságon kivul talán mindenben jobb volt. Vagy legalabbis hozta a szinntjjet. Es nem akadozott annyit. Illetve azzal a + penzel meg tudtam venni a mercit amit szerettem volna.

A Google és a Huawei pedig nagyon erdekesnek tunnek. A huaweiel sem lottem soha melle.



2022. jan. 31. 17:29
 1/10 szántóvető ***** válasza:
mindjárt megjelenik az s22 és a xiaomi 12,megvárhatnád őket.
2022. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huawei. Ha mondod mik lennének a telón megnézem műküdik e. Az asphalt például mwgy egyenest az appgaleryből
2022. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 De kitudja mennyibe fognak kerülni az S22 tuti nem fog beférni a 220-230as keretembe.
2022. jan. 31. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem valami Poco -t vegyél 70k ért az odaver mindennek is :)

Mi 8 pro mindennél is jobb mér váltasz? :D

Na mára kiégtem...

2022. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Legyen kényelmes, viszont legyen nagy és szögletes? 🤔


Nekem most van az első Xiaomi telefonom és nem ajánlanám senkinek sem jó szívvel. Persze hardver ár-érték arányban jó, de amit szoftveresen kapsz az egészen disztópiába hajló.


Sony telefonnal rég nem volt dolgom de nem tűnnek rossznak.


A Pixellel vagy a mainline Samsung telefonokkal szerintem 100% hogy nem fogsz mellélőni.

2022. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem mi 11 ultram van, szeretem. Jól néz ki. Gyors. Ha eloveszem valahol, akkor elég sokan megnézik. (a telefont;))


De ha most vennék, már lehet megvárnám a 12 ultrát.

2022. febr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
egyiket sem, mert a xiaomi minden, csak nem elegáns. a létező legrondább telefonok a véleményem szerint. Ha stílusos akarsz lenni, vegyél egy Samsungot, vagy egy iphonet. ham eg egyedi akkor ihuntot, cubotot vagy ilike. azt épeszű ember úgyse veszi meg. :D
2022. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó kicsit ízlés ficamos :D
2022. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Szájomi mint elegáns jól kinéző telefon. aham... Hogyne :) Megnézik :D Persze a retkes körmeidet azt lehet :D

Senkit nem érdekel milyen telefon van a kezedben :)

2022. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
MI 11 Ultra.
2022. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!