Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone SE 2022 akkor most...

Az IPhone SE 2022 akkor most milyen telefon lesz?

Figyelt kérdés
Akkor most az IPhone XR dizájnát kapja meg vagy az IPhone 8 dizájnát. Én őszintén megmondva annak örülnék a legjobban ha az IPhone 8 Plus dizájnát kapná. Csak kicsit fényesebb lenne a telo ahogyan az utódja is. Mivel azt a telefont is nevezik IPhone 9-nek. Most ezt neveznek más néven IPhone 9 plusnak. Na meg az IPhone SE 2020 sok embernek kicsi volt pl nekem. De sokan nem szeretik a notchot vagy a teljes képernyőt tehát azoknak jó alternatíva lenne. Nekem pl IPhone 8 plusom van. De lassan már nem fog annyira gyors lenni meg a kamerái is lehetnének jobbak.

2022. febr. 1. 12:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és remélem szögletes alakú lesz a telefon. Tehát hajazni fog az új készülékekre. Ha az IPhone 8, 8 Plus vagy XR desigjet kapja meg mind 3 telefonnak a színeiben, hazával kíváncsi lennék, hogy milyen a szögletes alak.
2022. febr. 1. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó lesz.

Ha kijön megtudjuk.

2022. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Na meg az IPhone SE 2020 sok embernek kicsi volt pl nekem."

Annak ott volt az iPhone 11, a 12, most a 13, XR, XS, X stb.

Sorolhatnám, miért gond egyeseknek hogy kiadnak 1 db kisméretűt, ráadásul 200 ezer alatt az egyetlen modell volt az utóbbi 2 évben.(amiből van jelenlég még azon kívül a 12 Mini és a 13 Mini és slussz)

Amúgy ez egy olcsóbb modell, valószínűleg amiből van a raktáron a legtöbb azt a külsőt fogja kapni, szerintem 8 Plus-t fogja.

Aminek nem feltétlen örülök de ez van, a SE2020-al remélem még sokáig elleszek.

2022. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem igaz hogy nem tudsz várni tavaszig

mindjárt itt van

2022. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is várni akartam Tavaszik az új telefonnal de a régi akkuja kakukkolt egyet, így nem tudtam várni :)
2022. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én kb mindenhol azt olvastam, hogy ugyan úgy fog kinézni, mint a 2020 SE, csak erősebb proci és 5g lesz benne.
2022. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy úgy fog kinézni mint az SE 2020


Annyi lesz a változás hogy új színt kap,A15 proci, kamerán kicsit csiszolnak,5G, és szoftveresen picit az akksija jobb lesz.

2022. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha belegondolunk logikus, a régi usereket nem akarják elveszíteni.

Bőven vannak akik a 16:9-t, fizikai ujjlenyomatolvasót és kis méretet preferálják és nem kevesen. Mindezt megfizethető áron.

Ez bevált recept volt, 2020-es SE is az egyik legnagyobb példányszámban leszállított okostelefon volt.

Üzemidő mondjuk feljavulhatna a 12 Mini szintjére és szerintem verhetetlen lenne.

2022. febr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!