Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a régi, használt...

Mit csináljak a régi, használt telefonjaimmal ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A véleményetekre vagyok kíváncsi, lenne négy darab (kettő ősrégi) használt mobilom amiktől szeretnék megszabadulni. Egy LG-D505 Optimus F6, egy Samsung Galaxy Ace S5830 (2011-es) egy alcatel onetocuh 1052G (nyomógombos) és egy nokia szintén nyomógombos telefon ami már elég régi lehet be sem kapcsol szóval legjobb esetben is max alkatrésznek ha annak egyáltalán még jó lehet. A kérdésem az lenne ,hogy ti mit ajánlotok ? Az LG jó állapotban van működik minden funkció a külseje is teljesen rendben van, a samsung is teljesen jól működik annak a külseje kicsit kopottabb, illetve az alcatel is teljesen jól működik. Én először jófogáson próbálnám meg őket eladni de fogalmam sincs milyen áron, az LG-nél 25 ezerre a samsungra 5 ezerre az alcatelre 3ezret a nokiára pedig 2ezerre gondoltam. Ha nem sikerül eladni akkor elvinném egy GSM-boltba itt mire számíthatok ? Egyáltalán bevenné-e őket a GSM és ha igen kb mennyiért ? Alkatrésznek el lehet e őket adni illetve ti milyán árakra gondolnátok és hol lenne érdemes árulni jófogáson kívül ? Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. febr. 4. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel a hirdetést és vársz vele, ha nem jelentkeznek lejjebb viszed az árakat. A két ősrégit kb semennyiért sem fogod tudni eladni azt inkább add le valahol mint veszélyes hulladék.
2022. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A buszjegy/benzinpénz a GSM boltig többe kerül, mint amennyiért bevennék ezt a 4 telefont. De még mindig ez éri meg legjobban, ha nem akarod otthon őrizgetni őket.
2022. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amikor en osszegujtottem egy kosarba a regi telefonokat akkor csak a 3310 es nokiat vettek be mondvan az legendas telefon. a tobbit nem , mondvan mar tul regiek. Nehez eladni. Vatera aukcion talan tobbre mesz vele.
2022. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én feltenném Jófogásra, meg hasonló hirdetőoldalakra, valami jelképes árért külön-külön is, meg egybe is, az egybe-árnál valami olyan árat megadva, ami több, mint 1 telefon ára, de összességében jóval a telefonok árának összege alatti áron. (tudod ha 1 banán 100 forint 10 banán meg 750, akkor nyilván jobban megéri 10-et venni, mint 1-et.)
2022. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most a régi mobilért 20000.- adnak.
2022. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat másokat is szívesen meghallgatnék még. Igen egyébként számítottam rá ,hogy sokat nem fognak érni esetleg az LG-vel lehetne valamit kezdeni de úgy vagyok vele ha már egy 10est keresek rajtuk megéri:D utolsó, kifejtenéd bővebben kérlek?
2022. febr. 4. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:

NEM utolsó, #5-ös



2022 februártól bruttó 20 ezer forintos támogatást kaphat mindenki, aki 4G vagy 5G képes készülékre cseréli régi 3G-képes mobilkészülékét


[link]

2022. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

20 eros tulzas erte

hardverapro n nezelodj vagy prohardver en kerdezz ra


de ez epp olyan es mostani (mar archiv) hirdetes rola 8ert

az ugyahogy realis, de mai ember aki mindenre hasznalna telot az ilyent sajnos nem vehet mert nem nagyon tudna semmire inkabb csak hanghivasra sms re


[link]

2022. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tobbi meg elektronikai bontoba leadni

inkabb orulni kell ha nem kell fizetned amiert leadod

vagy marad kuka


mert jelkepes osszegnek meg igazan sok ertelme nincs de ez rajtad all


mert alkatreszek miatt hardverapro n is lehet valaki megveszi vagy persze mas hasznaltpiacon is jofogas

2022. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 *20 eros tulzas = nem #5 re utaltam hanem rad #Kerdezo csak miatta elfelejtettem hogy 25ert gondoltad voln


befektetesnek egy auto is jobb mint elektronikai eszkozok mobil/laptop/pc ezek ara hatvanyosan csokken minden eltelt evvel

most valamenyire a vga k kivetelek de ott is azok amikben van teljesitmeny is nem csak kepmegjelenitok azok ara nem igazan emelkedett az "irodaiake"


Xy4

2022. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!