Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefonszámhoz lehet több...

Egy telefonszámhoz lehet több apple ID?

Figyelt kérdés

Böngészőben regisztráltam egy apple ID-t, de nemsokára lesz iphone-om és másik apple ID-t szeretnék (feltéve, ha lehet) és nem azt, amit regisztráltam a böngészőben.


Az lenne a kérdésem, hogyha majd, ha a telefonon létrehozok új apple ID-t az lehetséges, hogy ugyanahhoz a telefonszámhoz fog tartozni, mint egy korábbi apple ID?


Bocsi, ha hülye a kérdés, nem értek ehhez:D


2022. febr. 5. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

At AppleID nem telefonhoz, nem telefonszámhot tartozik. Az egy fiók amivel minden eszközödön belépve mindent szinkronizálni tudsz. Ehhez tartoznak a vásárlások (appok, zenék, stb) is.

A régi AppleID-t felesleges lenne megszüntetni, hozzá tudsz adni új email címet is ha szeretnél.

Jelentkezz be itt:

[link]

De ha mégis úgy döntesz hogy kell másik ID, akkor a régi ID-nél töröld ki a telefonszámodat (a fenti linken bejelntkezve) és az újnál már biztosan nem lesz gond.

Nem kell megvárni a telefont, megcsinálhatod az új ID-t is böngészőből. De most már olyan nevet válassz ami tetszik és nem fogod többet törölni, mert ennek tényleg az a lényege, hogy egyszer megcsinálod és onnantól kezdve minden eszközödön ugyanazzal lépsz be.

2022. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)


De ha nem törlöm ki az sem baj akkor, igaz?

Mivel csak a fiókbiztonságnál van megadva a telefonszámom, hogyha bejelentkezek az apple ID-val, akkor ugye arra küldi a biztonsági kódot.

2022. febr. 5. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ebben nem vagyok biztos, hogy baj-e. Ezért írtam, hogy inkább töröld ki.

Ha nem akarod a régi AppleID-t használni akkor minek ahhoz a telefonszám? Szüntesd meg és kész.

Ha meg azt akarod, hogy ottmaradjon a réginél a telefonszám, akkor minek új AppleID? :D

2022. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jogos.

Törölni nem lehetett, csak másik számot állítottam be az enyém helyett :D


Köszi szépen mégegyszer a segítséget! :D

2022. febr. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!