Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az, hogy az én...

Hogyan lehet az, hogy az én Xiaomi Redmi 5 okos telefonom eddig bírta megéri leváltani Xiaomi Poco M4-re?

Figyelt kérdés

Amikor legtöbb ismerősömnek 2-3 év és tönkre megy. Persze az enyémmel most az a baj, hogy már nagyon lassú lett. Egyik haveromnak akinek Redmi 6 vagy 6A van még mindig bírja és szinte alig kell valamiben gondolkodnia. Az enyémen viszont már külön kérvény kell ahhoz, hogy betöltsön valamit. Volt még itt valaki akinek az egy alsó egy Redmi telefon bírja már több mint 3 éve?

A erősebb készülékei mint pl Poco, Mi ,Xiaomi 11 család. Is olyanok, hogy sok a szoftver hibás köztük meg ami 2 év alatt tönkre megy. Vagy ezek már stabilabb, időtállóbb készülékek? Mert a haverom akinek Redmi 6-ja van ő nyáron biztosan vált Xiaomi 11-re. Mert imádta. Bár neki még viszonylag elég gyors a telója.

És én is gondolkodom azon, hogy veszek egy Xiaomi Poco M4 5G-t. Samsung Galaxy A22 5G helyett. Mivel előszőr azon gondolkodtam mert az biztos bírni fogja több évig. Viszont ismerek embereket akik rühelték a Xiaomi Redmi főleg 4-5 meg 8-9 szériáját a sok szoftver hibás készülék miatt. A többi kategoriat meg annyira nem vágom. Egyrészt ezért is írtam ki akérdést.



2022. febr. 7. 22:20
 1/5 puritan ***** válasza:
97%
A feleségemnek Redmi 5 plus-a van. 4,5 éves, de semmi baja, szinte karcmentes. Már többször akartunk venni neki újat, én is, és a gyerekek is, de nem kell neki. Szerinte teljesen jól működik, semmi szükség másikra.
2022. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig az 5-ös széria összes modellje elvileg már lassú. 6-nál is inkább a Redmi 6 pro és Redmi Note 6 Pro azok amik nem lassúlnak soha. 6-os szériából tudtommal sima Note nincs gondolom ahelyett van a Mi A2 lite (Redmi Pro) és elvileg a Redmi Mi A2 (Redmi 6X) is jó. A Redmi 6 pro és Redmi 6X. Biztos, hogy tökéletesen jók mert kB Redmi Note 7 szint ami kB mindenre elég.
2022. febr. 7. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
A Redmi 3 Pro-m a mai napig muzsikál, igaz, már fél éve lecseréltem Redmi 10-re, de attól még használom játékokra. Nekem is jelentősen lelassult így a hatodik szülinapjára, és az aksija igencsak gyenge már, de lenyűgöz, hogy milyen szépen bírja.
2022. febr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Note 4-esem helyett nemrég rendeltem egy note 10S-t. Még mindig jó lenne csak az usb csatlakozója rossz.
2022. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek kellene benne tönkremennie ? Semmi kopó alkatrész nincs benne.


Egy MI5 -el játszanak a gyerekek, de van egy redmi 4 is hibátlan, mi megy tönkre benne írja le valaki

2022. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!