Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az akció meddig él?

Ez az akció meddig él?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 9. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

“ Január 31-én zárult a kereskedői regisztráció az NMHH által finanszírozott mobilkészülék-csere támogatási programban.”


Az első mondat a cím után, tovább jellett volna olvasni. 🙄

2022. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

#1 Neked meg értően kellene olvasni.


Az akció február 14-től kezdődik, 20ezer Ft támogatás jár maximum 120ezer Ft-os 4G képes telefon vásárlásra a regisztrált üzletekben. Az akció gondolom visszavonásig tart.

2022. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha jól értem, az értékesítők regisztrációja zárult le, tehát értékesítőnek NEM lehet már jelentkezni (2022.01.31-ig lehetett, nyilván bizonyos kritériumoknak meg kellett felelni a dátum előttiségen kívül is), és Valentin napon rajtol a vásárlási lehetőség a magánemberek előtt.


A kérdés az, hogy meddig. Azért fontos nekem, hogy meddig, mert a 40.születésnapom apropóján nyáron, júniusban (2-án lesz a nagy nap) a családommal meglepetném magam egy új okostelefonnal, de ha most van (lenne) valami soha (értsd: belátható időn belül) vissza nem térő alkalom, akkor - mivel nem vagyok már gyerek - előrehoznánk a vásárlást, és nyilván úgy venném, mintha arra kaptam volna (a napján meg kapok egy szelet tortát a cukrászdából és kész).

2022. febr. 9. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Barmelyik szolgaltatonal kapsz barmilyen mobilt 2 ev huseggel, reszletre. Vagy 0%-os aruhitel, ha egyben nem engedheted meg magadnak.
2022. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# de azért a -20.000.- is ér valamit.


most megveszi és a nyáron kicsomagolja.

2022. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a szégyen, hogy Magyarországon már egy teló cserére is állami támogatást kell felvenni. De legalább az van, szavazz a Fideszre! 🤢🤮
2022. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!