Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van rá ingyenes megoldás,...

Van rá ingyenes megoldás, hogy a wifit és a mobilnetet egyszerre használva a telefonomon összeadódjon a két kapcsolat sebessége?

Figyelt kérdés
Tudom vannak telefonok, amik ezt alapból tudják, az enyém nem ilyen. Van erre ingyenes szoftver?

2022. febr. 9. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez amúgyis képtelenség, csak akkor lehet előnye, ha két letöltés fut párhuzamosan, egyik innen, másik onnan.
2022. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Tudom vannak telefonok, amik ezt alapból tudják"

Sorold! Kiváncsi vagyok melyik tudja!

2022. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki akkor összekevertem két dolgot: Pl. a Oneplus telefonokban van valami dupla csatornás hálózat gyorsítás funkció. Valamint le lehet tölteni a Google Playről a Speedify VPN alkalmazást, ami állítólag egyidejűleg képes összekombinálni a wifit és a mobilnetet, ezáltal gyorsabb, stabilabb netkapcsolatot nyújtani.
2022. febr. 9. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen, és akkor a zenét is, meg a beszédet is gyorsabban játssza. Ja, és ingyé.
2022. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oneplus, Xiaomi telokban van dual band wifi, meg az 5g hálózatgyorsítás.
2022. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A wifi meg a mobilnet nem is egy és ugyanazon csatornán megy. Persze ha a bluotooth ot is bekapcsold hozzájuk, akkor meggondolandó a dolog.
2022. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt a hálózatgyorsítás dolgot sokan félreértik. Ájfónban is van ilyen.

A lényege az hogy ha nagyon vacak a wifi, akkor ÁTVÁLT mobilnetre a telefon.

2022. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen van olyan is, amiről te beszélsz, de van olyan telo is, ami parallel módon használja a mobilnetet és a WiFit is.
2022. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem egyidőben.
2022. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De
2022. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!