Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni, vagy inkább...

Megéri megvenni, vagy inkább spóroljak egy újabbra?

Figyelt kérdés
Iphone 7-et szeretnék venni és az emagon láttam 150 körül. Még sose volt iphoneom és csak próbaként szeretném. Vajon megéri. Sokat hallottam, hogy x-nél előbbit nem érdemes, de én csak a rendszert szeretném megismerni. Eddig az se 2020-at néztem, de én nagyon feketét szeretnék és annak most nagyon felment az ára.

#iPhone #eMAG #Iphone se2020
2022. febr. 10. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd: mire használnád? Ha tényleg csak telefonálgatsz és kis netezgetés akkor pénzkidobás, azt bármelyik olcsóbb Androidos teló tudja.
2022. febr. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morzsi007 ***** válasza:
56%

Iphone 7-et NE vegyél 150-ért.

Amit ajánlanék minimum a 8, de idén 4 éves platform lesz az is, még használható, de az aksija sem újszerű már ennyi idő után, amit meg beletesznek, tök mindegy hol, az nem lesz gyári minőség.

Ha próbaként szeretnél iphone-t vegyél használtan pl a hardveraprón megbízható eladótól, személyes találkozóval (8, XR, XS). A legolcsóbb új almás, az SE 2020, ha nem akarsz használtat. Egyébként, ha nem vagy oda szögelésért, nem akarod a rendszert telepítgetni, cserélgetni, ahogy a legtöbb vérbeli androidos csinálja, szereti, csak használni a telefont viszonylag egyszerűen gyári állapotában, akkor az iphone-nal nem fogsz csalódni.

2022. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha belefér a keretbe és örömet szerezne, akkor vedd meg. Tekintve, hogy annyira a múlandóság járja át ezt a fogyasztói társadalmi mobiltelefóniát, totál felesleges ennél többért venni egy olyan cuccot, ami néhány év múlva megint cserélendő lesz, mert vagy jön az újabb, vagy már ellehetetlenítik szoftveresen stb.
2022. febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
150 ezerért semmiképp nem éri meg a 7-es, mivel alapból már csak 1 frissítést fog kapni a széria. Akkor már plusz 20-30 ezret rádobsz, és ott az SE 2020. Szinte ugyanaz a design, csak sokkal erősebb hardver, jobb kamera és talán minimálisan jobb üzemidő.
2022. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Újonnan semmiképp ne vedd meg a 7-et!!

Ennyiért meg főleg ne!!

2019-be leállta a gyártásával, azóta porosodik a polcon....

Inkább vegyél ezért a pénzért használtan valamit. Még 11 Prot is kapsz talán ennyiért. Én 175-ért árulom az enyémet például.

De egy Xst biztosan megkapsz ennyiért.

2022. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, kösz, akkor szerintem nem fogom megvenni, csak tetszett a színe és, hogy 256gb-os.
2022. febr. 10. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Iphone sE2021, ugy nez ki mint a 7 de sokkal jobb
2022. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2020**
2022. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Nézd meg, hogy az Apple meddig támogatja. Utána ui gyakorlatlag csak fotózásra meg sima telózásra lesz jó, mert egyre keveebb progi fut rajta, mert az IOS régi lesz.
2022. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!