Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A gyors töltéses telefonok...

A gyors töltéses telefonok akkumulátora tényleg jóval hamarabb amortizálódik?

Figyelt kérdés
Adott pl egy poco x3 pro telefon 33wattos gyors töltéssel azt mondták,hogy majd pár hónap múlva már kevesebbet fog bírni üzemidőre,igaz ez?Azt mondták,hogy az ennél magasabb wattal töltő telefonoknál valami dupla akkumulátoros megoldás van ami jobb.

2022. febr. 11. 00:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9: Bocs én 4-5 évente cserélem.

Tököm se akar sz.pni a költözéssel meg belakással folyamatosan.

Alvás közben pont nem érdekel hogy 7 óra vagy 30 perc.

Aki erre izgul majd vesz ilyen telefonokat.


10: Egy tepsi telefonban is ketté veszik hogy gyorsabban menjen a töltés, amúgy fizikailag egymás mellett vannak. Egyformák. ala xiaomi pl így csinálja már a 67W os sima redmiknél is. 33W os gyorstöltéssel egy akku van.

120W -os töltést nem tudom 2-3-4 akkuval érik el.

2022. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy 18wattos töltőt mint ami az előző telefonomhoz volt az jó vagy még az is gyors? Nem akarok 2 évente telót cserélni mert már így is túl drágák lettek.
2022. febr. 11. 19:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Költözéssel? Google home áttelepíti pillanatok alatt az egészet, semmit sem kell vele maszatolni, max újra bejelentkezni az appokba.
2022. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13/


Én ezen a néven csak okos otthonhoz való programot találtam.

2022. febr. 12. 00:36
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem Galaxy a5 2017 esem van, 4 éve szintd csak gyorstöltöm és nem vettem észre hogy gyengébb lenne az akksija.
2022. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13: Google home nem visz semmit sehova. Külön költözős appok jelentősen jobbak mint a gyári vicik vackok. Almáé a legjobb gyári, de az is bugzik rendesen, meg kétértelmű sok minden. Alma boltban akku cserénél kértem hogy szagértők állítsák be, mert nekem csinált mindent csak valamit mindig elkefélt. Mindent legyalultak róla. Kiürült a profilom is. Zsir volt.


15: 18w nem igazán komoly gyors töltés, de hogy 2017 óta ne tapasztalj semmilyen akumlátor kapacitás csökkentést az eltelt 4-5 évben az kvázi lehetetlen. Ráadásul egy mai szemmel kis telep van a telefonban. Párom már panaszkodik a 2018 telefonjában található 3000 valahány százas akkujára hogy nem olyan már mint volt.

Illetve nem mindegy hogy mivel és hogyan töltöd az akkudat.

2022. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: Szignifikáns akksi csökkenést nem vettem észre. Mai napig is ha nagyrészt le van zárva, bírja 3-4 napig. Talán videonézéskor jobban merül, de nem számottevően. Szinte ugyanolyan időközönként töltöm, mint régen. Bár én nem szoktam megvárni a teljes merülést, már 30%-nál dugom is töltőre.
2022. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: Ja hogy offline módban használod és nincs mobilneten folyamatosan. Ja olyan a xiaomi mi a2 -m is ilyen. Amúgy aktív nettel egy fél napot se bír de csak sima mobiltelefonnak használva hogy nincs internetre lógatva elzörög 4 napot.
2022. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-Wifin van itthon folyamatosan, mobilnetre nem fizetek elő. Munkahelyen nincs neten rajta es nyilván nem lógok rajta.
2022. febr. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!