Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért olyan drága az S22 Ultra?

Mért olyan drága az S22 Ultra?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 09:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert Magyarországon élsz :(
2022. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ország előre megy. Ezért olyan stabil az euró ára. Meg alapvetően a cégek hozzáállása is olyan, amilyen. Ad mellé egy 100 ezer ft-os fülhallgatót, ahelyett, hogy annyival olcsóbban adná. Mondjuk én írtam a Telekomnak, hogy mivel van már Buds 2-m nem-e lehetne, hogy valamennyit még inkább elengednek az árból és akkor megveszem. Úgyis lejárt a hűségem. Nem tudom, lesz-e belőle bármi.
2022. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

27 % áfa.


Minden ország állampolgárai úgy élnek, ahogy megérdemlik. A magyaroknak balkáni fizetés mellé nyugati árak járnak. Ki sem nyitják a pofájukat, ha meg valaki igen, az le van hurrogva, dologtalan huligánozva.

2022. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%

Na vééégre nem amiatt megy a sírás, hogy az újfón miért TÚLÁRAZOTT!!

El is mentem ezt a kérdés és linkelem mindenhova ahol arról megy a rinyálás, hogy TÚÚÚÚLÁRAZOTT AZ ÁJFÓN!


Ja és nem elég, hogy drága az S22, de ráadásul még samsung is! És még ráadásul ennyi pénzért egy vacak androidos rendszernek nevezett katyvaszt kapsz rá!! :DDDD LOOOL

Vagyétek droidosok!! Vegyen mindenki legalább kettőt!!

Gyerünk! Mutassátok meg az újfónosknak hogy nektek is lehet drága telefonotok!!!! :DDDDDD

2022. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

#5


Amúgy, az emberek nagy része nem magát az Iphone-t utálja, hanem a magatokfajta gyengeelméjű, rosszmájú, senkiháziakat. Engem például totál nem érdekel egyik sem, csak azért veszek Samsungot, mert a legtöbb itthoni eszköz Samsung(TV, mosógép, tűzhely, stb), emiatt könnyebb egy Samsung telefonnal összehangolni őket és úgy használni. Ezt az Apple nem tudja biztosítani.


Abban meg egyébként azoknak az embereknek van igaza, hogy nevetséges, hogy 27% az ÁFA itthon és mellé mindenféle retek ajándékokat adnak, ahelyett, hogy olcsóbban adnák. De a magadfajta sötét, csóró prolik úgyse értik meg ezt sose.

2022. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk én írtam a Telekomnak, hogy mivel van már Buds 2-m nem-e lehetne, hogy valamennyit még inkább elengednek az árból és akkor megveszem"


😂😂😂

2022. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert most jelent meg.
2022. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

mihez képest drága?


10 havi cigi pénzből megvan,

a cigi a drága, mert csak elfüstől.

2022. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

ahhoz képest drága, hogy nincs benne rádió

a ceruza helyett inkább egy ferrit antenna kellett volna bele.

2022. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!