Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 2022 tavaszán megéri?

Iphone 11 2022 tavaszán megéri?

Figyelt kérdés
Márciusban terveznék új telefont vásárolni szolgáltatótól. Soha nem volt még IPhone telefonom, de most nagyon hajlok a 11 felé, mert jókat olvasok róla. Viszont azt ki szeretném emelni, hogy nem szeretném leváltani 2 év múlva, ideális esetben legalább 4 évig használnám. Elég sok alkalmazást használok a telefonomon, számláimat csak ezeken intézem. Nem fogok pórul járni, hogy esetleg nem tudom ezeket az alkalmazásokat frissíteni? Nekem az IPhone 11 fér bele a keretembe, tehát a 12-13 már szóba se jöhet.

2022. febr. 13. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megéri igen
2022. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Semmi baj a 11-es modellel. Nekem is az van. Az üzemideje jobb, mint a 12-esnek, főleg ha játékokról van szó. A memória és a chip is elég mindenre. Nem tudtam olyan alkalmazást futtatni, ami kifogott volna rajta. Az ips kijelző sem gáz. Szerintem a legjobb nem oled kijelzője ennek van a piacon, pedig sok telefonét láttam már. Nem bántja a szemem, szépek a színek. Nem tudok rosszat mondani erről a telefonról, pedig előtte sokszor cserélgettem.
2022. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 Nem jobb az üzemideje.A 12 minden szempontbol jobb
2022. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Teljes mértékben megéri megvenni. Csak ajánlani tudom. Énis 2 hete vettem újonan, meg vagyok vele elégedve. Tökéletes. Gyors, nem fagy le (bár egyik iphoneom sem fagyott le).

Amit egyedül mindig hiányolni fogok az az ujjlenyomat olvasó, pedig azt imádtam, csak sajnos X modelltől felfelé már egyiken sincs :( viszont arcfelismerő van helyette:)

2022. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

13 Pro Max nem lenne jobb, vagy a 11 PM, vagy 12PM?


Szerintem a sima 11 elavult..

2022. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem XS Maxom van és még az is tökéletesen működik. Szerintem még 2-3 évig simán fogom tudni használni.

Úgyhogy a 11 is biztos jó lehet

2022. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen
2022. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!