Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 vagy Galaxy A53/A73?

Iphone 11 vagy Galaxy A53/A73?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az utóbbi kettő még meg sem jelent, de ha a Samsungra esne a választás, akkor már inkább az újat vegyem meg, elvileg ilyen március fele már megjelennek.


Egy közel 3 éves Samsungot (A50) szeretnék lecserélni valamire és vacilálok, hogy próbáljam-e meg az iphonet (anyagilag csak a 11 fér bele) vagy maradjak inkább az androidnál, amivel nekem semmi bajom nincs, inkább az, hogy 2 év után már kezdenek belassulni és egyre macerásabbak.


Nyilván hardverben még az A52s is veri az i11-et, szóval ha most azonnal kellene telefont vegyek, az is simán szóba jöhetne.


Ami az iphone mellett szól, hogy nekem külsőre nagyon tetszik, jó a kamerája, tovább bírja, értékállóbb, több frissitést kap, ugyanakkor az oled után zavarna az IPS kijelző, az i11 sokkal kisebb, kevesebb tárhely és memória, na meg a bizonytalanság, hogy mennyire jönne be hosszútávon az iOS.


Ti melyiket választanátok?



2022. febr. 1. 20:47
 1/10 anonim válasza:
59%
Csak a Nokia tesó
2022. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha számolgatod a zsetont és nem fér bele az a pár tízezer az újabbra akkor hagyd az iPhonet. Várj a Samsungra.
2022. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
nem csoda ha belassul.egyidős a mi9-el,de ez oda meg vissza veri teljesítményben.olyat vegyél ami kellően erős,és akkor nem lesz okod régebbi iphonera váltani ami pl 5g-t nem tud.és több évre tervezel ha jól értem.
2022. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 73 azt várom én is!
2022. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább iphonet vennék
2022. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Idén lassan 3 éves lesz az iPhone. Akkor ved ha azt akarod.


Ha mindegy akkor inkább Samu. Új modell. A52s elég jól sikerült. Ha A53 nem tetszik még mindig választhatod az A52s -t vagy az iPhone 11 -et :)


Mert az új A53/73 ról már lehagyják a jack csatlakozót is. Ha érdekes.

2022. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én pont a héten váltottam Samsung Galaxy A5 2017-ről iPhone 11-re.

Szerintem jó választás, nekem nagyon tetszik az iPhone.

Persze a régi telefonom is jó, még semmi baja (4 éves múlt októberben), de szerettem volna cserélni egy iPhone-ra.


Én iPhone-t amúgy azért választotta, mert már 4 éve is mikor telefont vásároltam megbántam, hogy nem azt vettem.

2022. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak is az iPhone! Hiába régebbi modell mint az új samsung, akkor is jobban megéri. Ez nem lassul be, gyors, megbízható, jobb a rendszere!😉 nem azt mondom ezzel hogy az új samsungok belassulnak, de hosszabb használat után igen… Onnan tudom hogy anno nekem is volt. Nos, én mindenképp az iPhone mellett döntenék. (Nekem is 11 van.)
2022. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8:

Ez az android miatt volt. Sokat reszeltek rajta egy A53 meg már olyan izmos középkategóriában hogy nem igen fog lassulni.

Közel van a tavalyi alma cpu hoz. Erőben nem lesz hiány. Nem csúcs de közeli.

2022. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Iphone 11 nekem most vettem és nagyon megvagyok vele elégedve
2022. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!