Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonnál a belsö tárhely...

Okostelefonnál a belsö tárhely mérete (32 vagy 64 gb) mennyire fontos? Vagy elég ha van SD kártya. Képeknek tudom hogy jó, de mi a helyzet az alkalmasásokkal.

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Erősen ajánlott a 64GB manapság.
2022. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alkalmazást nem rakhatsz rá SD-kártyára. Vagyis lehet, hogy van pár, amit igen, vagy esetleg az alkalmazás adatait, de úgy általánosan elmondhatjuk, hogy ha akarsz alkalmazásokat használni, akkor azok letöltéséhez a belső tárhelyre lesz szükséged, SD-kártyával nem mész semmire sem. SD-kártya képek, videók tárolására jó. Szerintem minimum 64 GB szükséges. Max. akkor elég a 32, ha az ember tényleg csak sms-re és hívásra használja, mert na, 32 az manapság nem nagyon elég semmire sem. Én a 128 gb-ot preferálom, de igen, 64 GB a minimum.
2022. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Az SD kártya régen volt jó mielőtt bejött az android. Ezek az új oprendszerek nem tudják normálisan lekezelni. Android 7.0-ig pl nem is tudod beállítani, hogy oda mentse a képeket, egyesével kell áttenni. Nem tudom az újabbakon hogy van most.
2022. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak képek tárolása miatt én nem vennék 64GB-ost. Nekem 16GB-os van (Samsung Galaxy A3 2017) és egyáltalán nincs helyprobléma. Nem hiszem, hogy az újabb Androidok sokkal több helyet foglalnának el. Mondjuk nincs sok és nagy appom sem.
2022. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vortrex ***** válasza:
62%

Ha nem telepítesz rá 10 különböző játékot 500Mb tárhely igénnyel, akkor 16gb-os se fog betelni, ha a képeket az sd-re mented.


Androidnál a tárhely visszajelzés nem az aktuálisat mutatja, üríteni kell hozzá a cache-t, hogy újraszámolja és valós értéket írjon. A legtöbb felhasználó itt vérzik el, amikor kevés tárhelyet dob a telefonja.

2022. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és Memóriában? 4GB a Minimum?
2022. febr. 14. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Csak az Android rendszernek kell 1,9 hogy fusson.
2022. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. febr. 14. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
belső tárhelyem 128Gb-os , 51 foglalt.
2022. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!