Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P50 Pocket/Pro jobbak...

Huawei P50 Pocket/Pro jobbak mint az Androidos telefonok a HarmonyOS jó rendszer?

Figyelt kérdés

Mi ez az új operációs rendszer? Mennyivel lesz kevesebb a rendszerigénye? Ezzel a Huawei akár megverheti az Iphonekat is? Vagy eleve mi a funkciója ennek a rendszer, milyen, hogy néz ki, mit tud, stb? Pl a jelenlegi telok kozul megtudják verni ezeket a csodákat? Google Pixel 6 Pro, IPhone 13 Pro, Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Z Flip 3, Oneplus 9 Pro

Mivel én Huawei P50 Pocketet akarok venni. Menő + 50k-ért a hajlíhatóság illetve szerintem erősebb hardver van benne mint a Proban. Jelenleg Huawei Y9 2018-at használok és ez is tökéletesen visz mindent.



2022. febr. 14. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Az ugye megvan, hogy az is egy android fork...?
2022. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy én is kíváncsi lennék erre mert eléggé folyamatos a rendszer ahogy láttam teszt videókba,sőt még az én 4 éves p30 liteomon egészen folyamatos a rendszer 1-2 gyári alkalmazáson kívül
2023. jún. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!