Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonoknál hol...

Androidos telefonoknál hol lehet úgy beállítani a rendszert hogy egyes értesítéseket, e-maileket ne csak wifi hálózat alatt kaphassak meg?

Figyelt kérdés
Egyes e-maileket, és egyéb appos értesítéseket csak utólag kapok meg, miután mobil interneteről WIFI-re váltottam át. Ezt szeretném úgy beállítani hogy mobil internet mellett is megkaphassak minden értesítést. Ebben tud valaki segíteni nekem?

2019. aug. 26. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Általánosságban (mivel jól eltitkoltad milyen készülékről lenne szó) csak annyit tudok írni, hogy az említett gondot az okozza, hogy nem minden app használhatja a mobilnetet.

Az Android -ban jó ideje szabályozni lehet külön minden egyes appra, hogy az használhat -e mobilnetet vagy nem.


Nálam (Xiaomi mobilon)

Beállítások ➡️ Adathasználat

alatt (is) lehet minden egyes alkalmazás számára külön-külön kapcsolni a mobiladatot, wifit és háttér forgalmat.


Vagy:

Biztonság ➡️ adathasználat ➡️ korlátozás


Vagy akár az alkalmazáskezelőböl is meg oldható majdnem ugyanez (ismétlem: Xiaomi mobilon)...

2019. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én Samsung Galaxy Note 8-ast használok. Köszönöm a tippet, tanácsot!
2019. aug. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!