Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használnál egy telefont 5...

Használnál egy telefont 5 éven át csak azért, hogy védd a környezetet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 14. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Eddig is 5 év után vettem újat
Talán, de nagy lenne a csábítás, hogy újat vegyek
Sokat játszom, kell az új teló
Státusz-szimbólum, ciki lenne a pár éves teló
Úgyis meghalunk, minek erre figyelni.
26 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár kibírná addig!

Ha soha többé nem lenne másik sem bánnám.

2022. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus olyan valaszok vannak megadva amik egyik nagyobb hulyeseg mint a masik. 5 evig nem birja ki 1 telefon sajnos. En kornyezervedelmi technikus vagyok meg is 2 evente cserelek telefont. Pont nem ezzel fogom a kornyezetet szennyezni :)
2022. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor lehet valamit nagyon rosszul csinálok, 23 éve mobilozok, de nekem még egy sem romlott el. Talán az aksi meghalt a régebbiekben, de tuti bekapcsolhatóak lennének egy újjal.
2022. febr. 14. 20:39
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

11 éves telefonom van. Nem a környezet megóvása miatt használom, hanem mert az újabbak nem nyújtanak olyat, amire nekem szükségem lenne és a mostanim nem tudná.

Amúgy 1 telefon előállítása kb. annyira szennyezi a környezetet, mint télen 3 nap alatt a lakást fűtő kazán. Ha figyelnék a környezetre, akkor hamarabb szerelnék fel katalizátort a kazánra, mint hogy ne vegyek meg valamit.

2022. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem értem a kazánnak mi köze a telefonhoz. EZ olyan mintha azt állítanád, azért nem sportolsz, mert cigizel és a sport pozitív hatása eltörpül a cigi károssága mellett, ezért semmi értelme.
2022. febr. 14. 20:53
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Van egy idén hatodik éves telefonom még használatban. Igen lassú már mindennapi használathoz, ezért lecseréltem tavaly, de így is használtam 5 évig. Imádom az új technológiát, de nem fogom sűrűn cserélgetni a telefonjaim, ha nincs rá súlyos okom.
2022. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy a kerdesnek sincs
2022. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
(Pontosítás: még működik, szoktam rajta pl játszani, de már az új telefonom használom minden egyébre.)
2022. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen csak az a baj hogy a legtöbb gyártó a szoftveres támogatást a felsőkategória kivételével kb 1-2 évre adja :(
2022. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%

Én csak indokolt esetben cserélek.

Szóval abszolút telefonfüggő, ha én 4-5 évig akarok használni 1 telefont jó mélyen a zsebembe nyúlok, hozzátéve egyszer ki lehet bírni.

1 évtizedig max 3 telefonom volt, és csak tényleg akkor cseréltem ha muszáj volt.

Környezetvédelem meg nem érdekel, ez a nagyok játéka, csak ránk hárítják a felelősséget.

2022. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!