Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML/CSS/Javascript kombóhoz...

HTML/CSS/Javascript kombóhoz milyen fejlesztőeszközt használtok, használnak a környezetetekben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Sublime.
2019. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

ha csak ennyi, akkor én sima notepad++-t

ha projektben dolgozom, akkor Eclipse, vagy Visual Studio (Code) jellemző

a környezetemben Netbeans és PHP Storm ami még jelen van

2019. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sima Visual Studioval lehet webre fejleszteni?
2019. jún. 27. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Visual Studio-val ASP.NET-es webes alkalmazásokat szoktak fejleszteni, de ha jól tudom van valami PHP-s megoldás is rá


Visual Studio Code-hoz biztosan tudom, hogy van PHP-s támogatás

2019. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, persze, VS-el is. De ha a WYSIWYG szerkesztore gondoltal (nem is tudom, hogy van-e meg ilyen ujabb vs-ben), akkor felejtsd el, mert nem hasznaljak sehol.
2019. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az IDE-rol mar szo volt felettem (megjegyzem en phpstormot preferalom, de sublime is nagyon jo). Ami meg erdekes lehet azok a kulonbozo segedszoftverek:

Gulp js hasznos, valamilyen SCSS fordito is kell (van vagy tucatnyi), ha csak frontend van eppen (backend nelkul egyelore) akkor egy watcher sem art ami filemodositas utan ujratolti az oldalt, mondjuk egy minimalis nodejs szerver segitsegevel.


Egyeb extrak (vegeredmenyhez, nem fejlesztes segitesehez), peldaul: UnCSS, meg legalabb valami css+html+js minifier.


Ilyen modulokra erdemes evente 1x raszanni az idot, es sokkal kenyelmesebb lesz utana a fejlesztes.

2019. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nálam ez a sorrend:

1) jsbin

2) brackets

3) notepad (egyszerű NEM++)

4) about:blank

2020. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!