Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 szoftverfrissítési...

Npeti93 kérdése:

Iphone 8 szoftverfrissítési hiba, más is tapasztalta ezt , valami más megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hete odatettem az Iphone 8-at frissíteni 14-es IOS ról 15.2-re frissíteni. Mikor újra megnéztem a telefont már csak az apple logó villogott folyamatosan. Ezek után utánnajártam kicsit és elvégeztem azokat a lépéseket amit az apple kér ilyen esetben,( [link] Recovery - Dfu Módba tettem és az Itunes segítségével próbáltam, vissza állítani, frissíteni de eggyik sem vált be, próbáltam más javító programokkal is de ugyanezt mutatta, ahogyan felteszi az új szoftvert de aztán csak ugyanabban a módban marad, és csak mindig a két legújabb szoftvert engedi mér feltelepíteni. Voltam vele egy telefonos szervízben de az sem tudott velemi mit kezdeni. Hova vihetném? Járt így más is?

2022. febr. 16. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha még a DFU módos megoldás sem megy akkor a fene tudja mi történhetett szegény telefon agyában....

Próbáld meg azt, hogy bekapcsolod és hagyod hogy lemerüljön. Ha napok alatt, akkor annyi, de merüljön le kikapcsolásig. Aztán hagyd úgy lemerülve 1 napig. Hátha elfelejti a baromságát. Aztán próbálj meg megint egy DFU módos visszaállítást.

Ha ez sem segít akkor passz...

(Hivatalos szervizben meg tudták volna csinálni...)


"mindig a két legújabb szoftvert engedi mér feltelepíteni"

Ja ez az általános. Az Apple mindig csak a legújabb szoftvert engedi telepíteni/frissíteni a készülékeire. A megjelenés után még 1-2 hétid felhető az egyel régebbi, de a korábbiakat már nem írja alá az Apple, azzal már nem akriválható a telefon.

2022. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz!
2022. febr. 17. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
majd írd meg sikerült-e, kiváncsi vagyok.
2022. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!