Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldás lehet erre a szoftver...

Gyevickie kérdése:

Megoldás lehet erre a szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés

Van egy nagy kijelzős, androidos telefonom. A testvéremtől kaptam használtan. Mikor megkaptam tettem bele egy új akkut (a régi felpúposodott) és csináltam rajta egy gyári beállítások visszaállítását. Működik rendesen, de vannak "furcsaságai" amik korábban nem, nekem meg az agyamra mennek.

1. A kezdő képernyőre kirakott ikonokat időnként eltünteti, újra ki kell őket pakolászni

2. Gyakran, mikor a net böngészőt szeretném elindítani a Google play áruházat nyitja meg azokkal a progikkal, amiket az a cég gyárt, ami egy általam letöltött fizetős játékot is. Ez a spontán Play áruház beszokott jönni ha a menübe megyek, vagy csak simán benne vagyok. Többszöri kilépés- belépésre kapom meg ilyenkor az eredetileg kért menüt vagy böngészőt.

Látott már ilyet valaki? Mi a tesómmal tanácstalanok vagyunk. Mi okozhatja, az Android vagy a Google play? A játék nem "felnőtt tartalom" volt, amit letöltöttem. AVG vírusírtó is van a telefonon. Szoftverfrissítés segíthet? Szervízben kérdeztem, rá se hajlandók nézni, mert a telefon külföldi, Doogee márkájú. Szóval valami házi megoldás érdekel, amit egy nő is meg tud csinálni. :)



2014. dec. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt érdeklődj.Ez a hivatalos márkaszerviz.


[link]

2014. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen márka?
2022. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Doogee Discovery volt, de már réges-rég tárgytalan.
2022. febr. 17. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi időpontot nem néztem
2022. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!