Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Életemben először azon gondolkodom, hogy beruházom egy gyártó "flagshipjébe" de kicsit elárvultnak érzem magam. A fő koncepció kizárólag a kamera és abból is inkább a videó készítés lenne az "elsődleges" funkció. Kisfilmeket kell csinálnom - nem szakmai szinten, ellenben szeretnék a minőségre támaszkodni. Tudom hogy rengeteg múlik a szoftveres fejlesztéseken is, és hogy talán a legjobb döntés az IOS lenne, ellenben nem szeretnék átállni. A választottjaim S22-S22+ illetve OnePlus 10 pro.


Tudom hogy az ő érkezéséig még van egy hónap, de elég jó véleményeket olvasok és bevallom a dizájn is tetszik. S22-S22+ nál ahogy nézem kamerában nincs különbség - itt a ár az ami fontos gondolom azért a onelus 10 pro így is megáll 400k környékén ellenben az ultrával amit tekintve, hogy semmi hajlandóság nincs bennem az alkotóművészet vagy a tervezés iránt...elég sok.


Egetverő különbség lenne a OnePlus és az S22 kamerája között amit mondjuk minifilmek, apróművészfilmek forgatása során...értitek nagyon kirívó lenne?


Előre is köszönöm tanácsaitokat! :)



2022. febr. 16. 17:49
A kérdező szavazást indított:
Samsung kamera
Oneplus kamera (hasselblad)
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem iPhone-ban gondolkozz, sokkal tartósabb
2022. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a kamera a fő szempont, akkor Iphone 13 Pro vagy pro max.


Ha az Iphone nagyon nem tetszik, akkor S22 + vagy Ultra.

2022. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!