Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonokból melyiket...

Xiaomi telefonokból melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Huawei után váltok sajnos....

2022. febr. 17. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Inkább Samsung.
2022. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Érdemesnek nem érdemes, csak ha nem telik másra. Nekem 3 is volt.
2022. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyiket sem.

Olcsóbb kategóriában valamelyik Realme, felette Samsung.

Xiaomi-k elég pocsékul árazottak.

2022. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Leírod a keretet és ha van spéci elvárás, akkor dobálunk ötleteket.


Huawei után nagy negatív meglepi lesz a Xiaomi

2022. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A Samsungot utálom soha többet....

Huawei telefonom volt eddig, de sajnos már nincs rajta Google szolgáltatás amire nekem meg szükségem van...

Xiaomit viszont nagyon dicsérik tesómnak is az van Huawei után és szereti

2022. febr. 18. 07:13
 6/11 anonim válasza:
62%
Én is Huawei után váltottam Xiaomira. Szerintem is inkább Samsungot vegyél valami A szériát. Sajnos rossz tapasztalatom van a Xiaomi rendszere mindenben rosszabb, mint a Huawei. Én P20-ról váltottam Mi 10t pro-ra.
2022. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi redmi 9a viszonylag olcsó és nekem tökéletes. ^^
2022. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Morzsi007 ***** válasza:
67%
Huawei és Xiaomi közül a Huawei jobb minőséget takar mindenben azonos kategórián belül.
2022. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ, hogy mennyi a keret.

Én Xiaomi 11 Lite 5G NE-t vettem nem rég. És ez tökéletesen működik de most szerintem a Xiaomi 11T az ár-érték arány bajnok!

2022. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az 1. okostelefonom anno egy Huawei Ascend P7 volt, utána egy Samsung Galaxy A70, egyikkel se volt bajom! A Huawei-nek stabil a szoftvere és könnyen átlátható a kezelőfelülete, de ma már GMS nélkül nem vennék! A Samsung szintén stabil, de nem annyira átlátható, meg gyengébb a wifi-je, a Huawei után mind kisebb megszokást igényelt, de nem rossz!

Most készülök venni a harmadikat, egy ideig a Xiaomi Redmi Note 10 Pro-val szemezgettem, de olvastam itt Gyakorin a Xiaomik általános szoftveres borzalmait (csomó reklám, meg mindenhez külön beleegyezés kell) + a Mobilarénás tesztben láttam, hogy a széles látószögű kamerája borzalmas, ami szintén általánosítható a márkánál! A Samsunggal nekem nem volt bajom, és mindent összeségében a Galaxy A52s-nél jobbat nem találtam, legalábbis 150 ezer Ft alatt, mindenképp ilyet fogok venni, és más vélemények alapján is csak ajánlani tudom!

Csak úgy kíváncsiságból: mi bajod volt a Samsunggal?

2022. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!