Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone! Szerintetek...

Windows Phone! Szerintetek érdemes még megvenni ezeket a telefonokat vagy inkább vegyek androidost?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 21:02
1 2
 1/11 Trevor. ***** válasza:
83%
Halott rendszer, nem érdemes.
2017. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
inkább android
2017. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

A "halott rendszer"-stílusú szöveg úgy hülyeség, ahogy van. Nem halott rendszer, a Microsoft rendszeresen ad ki rá frissítéseket. A windowsos telefonok jellemzően sokáig jók, nem fagyogatnak, nem akadoznak -- ha nem a legolcsóbbat veszed.


A fikázók azt értik "halott rendszer" alatt, hogy a másik kettővel összehasonlítva nagyon kevés app van rá, és emiatt nem éri meg annak, aki olyan appokat használna, amik nincsenek WP-re. Nekik természetesen nem éri meg az ilyen telefon, hanem az androidos meg az iPhone.


Nézz utána, hogy azok az appok, amik neked kellenek, vannak-e rá, és az alapján dönts.

2017. márc. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Lumia 730 használóként mondom, hogy ne vegyél Microsoftot. Hiába van rá frissítés ha a telefon továbbra is használhatatlan. Az appok random leállnak/összeomlanak, a telefon lefagy, mikor kedve tartja ujrainditja magát. Nincs optimalizálva, a saját appjai is szaggatnak, lassuak. Az egész rendszer egy nagy bughalmaz. Én is most fogom Androidra vagy iOS-re cserélni.
2017. márc. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Ne vegyél ,nekem volt lumia 520 telefonálni volt jó csak ,csempét hamar meglehet unni,betü szinek is unalmasak,kevés játék és szorakozás van hozá,félokos telefonra 20-30 ezret költeni butaság .
2017. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem ezt mert elgondolkodtam azon, hogy Microsoft Lumia 650-et vagy 550-et vegyek.

De még gondolkodtam azon is, hogy Sony Xperia E5-öt fogok venni.

2017. márc. 27. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Windows phone t kerüld el messziről. Androidos közül meg a samsungot ha lehet.
2017. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát, másfél évig használtam Windows Phonet. Aztán lecseréltem androidra, mert sok alkalmazás nincs rá, meg másfél év után már kezdett vacakolni a telefon...


A Windows Phone szerintem tökéletes az alapokra, mint a hívás, email, stb.

Viszont mivel sok alkalmazás nincs rá, ezért én inkább androidot vennék a helyedben.

2017. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Bő 1,5 éve az androidból totál kiábrándulva boldogan vettem meg az első Windows-os telefonomat, ami egy Lumia 640 volt.


A hiányzó alkalmazásokon elég hamar túlléptem, de az állandóan lefagyó, újrainduló rendszert 1,5 év alatt sem sikerült megszoknom. (anno 8.1-es op.rendszerrel vásároltam a telefont, amit kb fél éve frissítettem 10-re, de azóta még rosszabb minden, mint volt)


Így most sikítva nyargalok vissza az Androidhoz, mert egyszerűen így értelme sincs okostelefonnak hívni, ha a legalapvetőbb funkciók sem feltétlenül működnek rajta.


Kár érte egyébként, szerintem nagyon jó ötletnek indult, de sajnos nagyon nem jött össze.

2017. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem veszel egy iPhonét? Azzal semmi gondod nincs minimum 5 évig. Még ujrainditani sem kell, jó esetben akár hónapokig, extrém esetben talán évekig.
2017. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!