Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MIUI rendszer véleménye...

Xiaomi MIUI rendszer vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!

Ez a kérdés amolyan helyzet "felmérés" ,hogy hol itt tart a Xiaomi MIUI rendszerre.


Nálam előfordult, hogy az SD kártyát folyamatosan leválasztotta, volt olyan is hogy ami volt az SSD kártyán zenék,képek törölt is ki belőlük.. Plusz még az alap Galéria alkalmazás sem működött..


Tervezek a közeljövőben okos telefont vásárolni, de nem tudok elmenni az mellet, hogy nálam a Xiaomi MIUI nem éppen működött. Ezért megmaradt negatív tapasztalatnak, nem akarok zsákban macskát ha megint ilyen telefont sikerülne vásárolni hogy az alap dolgok/funkciók nem működnek rajta..



2022. febr. 17. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem xiaomi telefonom van, imádom. Azonban nem használok sd kártyát. Családban másnak van olyan xiaomi telefonja, amiben van sd kártya és tárol is rajta adatokat, ő is kimondottan szereti és nem csinál ilyen vicces dolgokat.

Mellesleg a miui az csak egy kezelő felület, nem lenne szabad, hogy ennyire szórakozzon az sd kártyával, mint ahogy leírtad. Ott lehet más gond is volt.

2022. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 128as sd van benne semmi baja.nem tudom mi a gond
2022. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ma vettem egy Xiaomi Redmi 9AT telefont, annak hatására, hogy az egyik oldalon 60 kommentelő csak jókat mondott róla. Szerintem ennyi ember nem téved. Főleg, hogy most az állam 20.000 Ft-ot ad a régi 3G-s telefon 4G-re cserélése esetén. Így a 42 ezres teló 22-be került.
2022. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát azxannyit is er
2022. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4-es, majd meglátod, ha idősebb leszel, akkor rájössz, hogy nem az ár alapján kell belőni a minőséget. A mosószerek legdrágábbika végzett a NÉBIH teszten a legutolsó helyen. A nagy (agyonreklámozott) márkák a Te pénzedet a televíziós társaságoknak adják, miközben ugyanúgy Kínában gyártják. :)
2022. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van a családban Xiaomi. Eddig "fura" dolgokat nem csinált, viszont nekem az egész MIUI egy logikátlanul felépített katyvasz. A fele beállítás nem ott van, ahol keresnéd. A gyári appok kinézete szerintem szörnyű. A betűtípus, betűméretek használata rendszerszinten csúnya.

Ezeket gondolom én, de valószínűleg sok embernek fel sem tűnnek ezek a dolgok.

2022. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6, emlékszel még mikor a "Gyakori" új pofát kapott ? Mennyien rinyáltak, hogy nem tetszik neki. Nekem is nagyon unszimpatikus volt, de megszokta a szem. Ugyanígy van a telefonnal is. Hozzászoksz valamihez, aztán jön egy új dolog, akkor elviselhetetlennek tűmik, viszont ha a mostani helyzethez szoknál hozzá, akkor az lenne furcsa, amihez régebben szoktál hozzá.
2022. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, produkálnak ilyeneket az olcsóbbak. Nekem 2 xiaomim van, egy redmi 7 ami szét laggolja, fagyja az egész életét, meg egy 11 lite 5g amivel semmi gond.
2022. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4: nem akarlak megbántani de processzor szinten nagyon lassú így egy szívás halmaz lesz.

Ez nem a pénz miatt van , hanem egyszerűen, lassú.

A poco F3 pont a hetszereset tudja prociban 8 giga rammal 110 kedvezmény nélkül, az kb 5ev boldog használat nem 1 év kínlódás.


Nem az ár miatt csak hat érted, 5 éve meggondoltam volna ilyen teljesítményű telefon vételét.

2022. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9, Egy valamit nem veszel figyelembe. Te valószínűleg a 20-as éveidben jársz és állandóan a telón lógsz, én meg fogadok naponta 5-8 hívást , valamint a táblázatkezelőben megnézek valamit naponta 3-szor, hetente készítek 1-2 fotót a munkámhoz, meg a klotyón játszom vele valami logikai játékot. És ezzel ki is merült a napi teendője a telefonnak. Amit lecseréltem telefont, az sokkal lassabb volt ennél, de a szükséges teendőket így is el tudta látni.
2022. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!