Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mate 10 lite telefonban...

Huawei mate 10 lite telefonban érdemes akksit cserélni?

Figyelt kérdés
Nagyon elégedett vagyok a telóval, rengeteget kibírt a kezeim közt, pedig munkámból adódóan nem lehetett leányálom neki az eddig eltelt 2,5 év. Szóval szeretem, ha lehet nem cserélném még le. Viszont az akksija elkezdett púposodni, és már nem bírja addig mint régen. Ha szakszervízben cseréltetem akkor gyári akksit tesznek bele, vagy ki tudja milyet? Meg gondolom jól le is húznak. Arra gondoltam inkább rendelek netről, és kicserélem magam, vagy az egyik haverom aki jártas ilyesmiben. Na de honnan rendeljek, és milyet? Lehet vajon gyárit venni/rendelni valahol?

2022. febr. 20. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Tőled függ, szerintem nem éri meg ezen spórolni egy hibás aksi akár el is füstölhet a zsebedben...


Én mindenképp először azért a szakszervízt javasolnám ott garanciát kapsz rá és az eredetit rakják be.


Ha az túl drága akkor vannak harmadik féltől származó szervizek is. Azok már dolgoznak utángyártottal is ami olcsóbb.


Ha magabiztos vagy abban hogy nem teszed tönkre a telefont akkor magad is megpróbálhatod, bár nem kis munka lesz kábé minden alkatrészt ki kell venni a telefonból. :) Arra viszont ügyelj, hogy az aksit NE FÉMMEL piszkálgasd ki!!

2022. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

" Meg gondolom jól le is húznak. "

egy tizesből kicserélik...ennél olcsóbban nem igazán jössz ki sehol, és akkor ez teljesen szakszerűen, hivatalosan és gyári alkatrésszel lett megcsinálva, amire garanciát is kapsz (6 hónap talán?)


egyébként megéri kicserélni, nekem is volt ilyen telefonom, én is szerettem nagyon

2022. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha tízért kicserélik egy percig se tanakodok, de attól tartok sokkal többet mondanak rá, ezért írtam hogy jól lehúznak.

Közben nézelődtem, lehet rendelni gyári akksit is, 7000-8000 körül mennek. Utángyártottat nem szeretnék bele, azt biztosan tudom.


Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld mindenkinek 🙂

2022. febr. 20. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:

továbbá ezt is ajánlom figyelmedbe, ha Bp-n, Nyíregyházán, Miskolcon vagy Kecskemétre vinnéd szervizeltetni:

[link]


(a Huawei hivatalos szervize a Firstphone)

2022. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és a Huawei hivatalos oldalán a Mate 10 lite akkucseréjére 7500 forintot írnak, aminél jobb ajánlatot aligha kapsz: [link]
2022. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ha lehetne még háromszor nyomnám neked a zöldet 🙂🍻
2022. febr. 20. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
;)
2022. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!