Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9 után milyen...

Samsung Galaxy S9 után milyen mobilt ajánlanál, ha a kamera a fontos?

Figyelt kérdés

Maradnék a Samsungnál lehetőleg. Viszont olvastam több helyen, hogy pl az S20, S22 ilyenek nem olyan nagy durranások.


Nyilván picit jobb lenne a kamera, de nem biztos, hogy megérne annyi zsetont.


Ez tényleg így van?



2022. febr. 22. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Paromnak s20 van. Nekem iPhone 11pro… ezerszer jobb kepet csinal az s20. Ezerszer. Pedig nkm nem kellene más csak iPhone de tényleg tökéletes a kameraja. És már megvan neki régóta,akksi is jó :) szval sztem s20!
2022. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
S20FE.
2022. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S9-ről csak a legújabb modellre váltanék. Ha az nem szimpi, akkor semmire, majd jövőre.
2022. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A72
2022. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

S21.


Az s22 még valamiért nagyon gyengén muzsikál, lehet 1 év is kell neki, mire helyrerakják a szoftvert.

2022. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
S21 kamera nem olyan nagy durranás? Naaa... Amúgy meg Samsung párti is voltam mindig, de próbáltam személyesen, és láttam sok tesztben is, hogy az Iphone 13 Pro kamerája mire képes... Tudom, hogy ezen sokan felhördülnek, de ez már tényleg felveszi a versenyt az olcsóbb DSLR-kel.
2022. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!