Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne kimenteni az...

Hogyan lehetne kimenteni az adataimat a telfonról?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Sajnos egy baleset során összetörött a mobiltelefonom kijelzője. Egyáltalán nem működik az érintőképernyő, viszont az órát látom rajta, valamint a néhány értesítést is. Az a baj, hogy ha rákötöm számítógépre, akkor ki kellene választanom, hogy fájlátvitel, vagy média...stb. Mivel az érintőképernyő nem működik így nem tudom számítógépre lementeni az adatokat. A fényképeim fel a telefonmemóriába vannak elmente amiket szeretnék valahogy átmenteni a számítógépre. Van erre valamilyen megoldás? A telefonkészülék típusa, Huawei P30 Lite.



#Törött kijelző, adatmentés
2022. febr. 25. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is így jártam, én végül elvittem egy szimpla telefonos boltba, ott lementették róla a dolgokat. Én anno próbálkoztam itthon valahogy megoldani, és neten találtam is pár ötletet, de nekem nem jött össze, szóval több órányi szenvedés után szimplán egy telefonos boltba bevittem.
2022. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tud otg-t, dugj bele egy egeret USB-C átalaktítóval. Ennek segítségével engedélyezni tudod a fájlátvitelt.

Üdv.

2022. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs, de akkor veszek egyet. Holnap megpróbálom. De azért várom még az ötleteket.
2022. febr. 25. 23:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még a képernyőt is fel kellene oldanom mielőtt engedélyezem a fájlátvitelt. Egy Z betűt kéne rajzolnom
2022. febr. 25. 23:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt is tudom egérrel?
2022. febr. 25. 23:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze

Ugyanúgy fogod tudni használni minden funkcióját a telefonnal egérrel is.


De éppen az ilyen okok miatt kellene biztonsági mentést csinálni néha. Tudom, addig senki sem csinál, ameddig nincs rá szüksége, aztán meg már lehet késő.

(#2 voltam)

2022. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egy Z betűt kéne rajzolnom"

Egérrel bármilyen betűt rajzolhatsz.

2022. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Megpróbálom.
2022. febr. 26. 10:41
 9/10 Szirty ***** válasza:
100%
Az adatmentést akkor kell elvégezni amikor még nincs baj.
2022. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, de hát szerintem nagyon sokan vagyunk így. Nem az adatmentésre gondoltam egyébként, hanem a USB-C átalakítóra.
2022. febr. 26. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!