Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vennnétek egy...

Milyen telefont vennnétek egy 14 éves gyereknek olyan 200-250e körül?

Figyelt kérdés
operációs rendszer mindegy..

2022. febr. 26. 11:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
Én meg azt mondom, vegyél neki egy Iphone 12-t, az kb 260k, kap 5 évig vagy meddig frissítéseket, aztán a következőt majd megveszi magának 18-19 évesen, addig meg kiszolgálja.
2022. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi pénzért semilyent 100000 Ft alatt igen .
2022. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#12 Ne nevettes már.... 100e alatt milyen telefont veszel manapság?:D félmillió kb. az összes telefont gyártó cég csúcskészüléke......
2022. febr. 26. 13:30
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
Egy 14 éves gyereknek szerintem egyáltalán nincsenek olyan igényei, mint neked. Esetleg legyen sok tárhely (memóriakártya is jó). Egy 50 ezres is bőven megteszi. De vegyél csak 250 ezrest, hadd villogjon vele, csak ne csodálkozz, ha legjobb esetben is (ha nem hagyja el/lopják el/ejti vízbe/töri össze) 1-2 év múlva költhetsz a következőre.
2022. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem felesleges ennyi pénzt adni egy telefonra akkor ha az egy 14 éves gyereknek lesz.De persze ha nektek nem kell a pénztárca mélyére nyúlni azért az összegért akkor:

Iphone 11

Iphone 12

Iphone 13

Samsung galaxy s21 , s 22

2022. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Szirty ***** válasza:
83%

"félmillió kb. az összes telefont gyártó cég csúcskészüléke......"


És a gyereknek az kell, mert ha nem olyan a készüléke lenézik?

Sorolj már fel pár meggyőző érvet pár sor magyarázattal hogy értsük!

2022. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#16 Úgy értettem, hogy azokhoz a telefonokhoz képest a 200-250 ezres nem drága, hanem inkább középkategória. Egyébként meg nem azért vennék neki ennyi pénzért telefont, hogy menőzzön vele, hanem mert olyan készüléket akarok neki vásárolni ami időt álló. Nem kell 1 év után kidobni. Egyébként is jó tanuló, sportol, tisztelettudó, a dolgaira vigyáz tehát úgy gondolom, ennyit megérdemel. Meg amúgy sem kell filléreskednem, hála Istennek.
2022. febr. 26. 15:55
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy viszonylag olcsó egy telefon, egyáltalán nem következik az, még ha elő is fordul, hogy egy idő után lelassul, vagy tönkremegy. Itt is számtalan példát olvastam erre. Egy gyereknek pl. szerintem nincs szüksége olyan szuper kamerarendszerre, ha fényképez egyáltalán, sem 4-8 GB RAM-ra, ami esetleg 10-20 megnyitott alkalmazáshoz, vagy weboldalhoz kellhet. Ha mégis kevésnek bizonyulna, legfeljebb jövőre kap jobbat (egy fokkal).
2022. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
27%

11: 18 évesen hiába válik nagykorúvá papíron valaki, az emberek zöme akkor még tejfölösszájú, otthon lakik a szüleivel és jó esetben max. zsebében van nyár elejére az érettségije. (Nekem speciel kerek 1 esztendővel később volt a zsebemben, évvesztes lévén.)

Az iPhone-ba az iPhone jelenséget kell megfizetni, aránytalanul túlárazott, hacsak tényleg nem 4-5 évre veszel magadnak ilyen telefont, de kérdem én,(nem volt sose ilyen drága telefonom), mire ennyi idő eltelik, vajh nem fogod a végére nagyon várni, hogy leteljen ennyi idő és végre valahára megvehesd az újat...

Nekem 3 éves a Huawei Mate 20 Lite-om, és tárhelyileg nagyon karcsúnak érzem, már alig várom, hogy eljöjjön a nyár, és lecserélhessem.

2022. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%
Debírom a nagyokosokat akik gyereket csak a tévében látnak, de itt aztán megmondják a tapasztalatot! :D
2022. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!