Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 14éves vagyok és új telefont...

14éves vagyok és új telefont szeretnék. Iphone 6s-t szeretnék de egy Samsung se lenne rossz. Mitől jobb az Iphone a samsungtól vagy fordítva. Ti melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

#okostelefon #Iphone vagy Samsung
2018. márc. 5. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43 eves vagyok, a felsoroltak aranak egyharmadaert vettem telefont. Es nem azert mert nincs ra penzem... Noj fel, kisgyerek, akkor lehet acsingozni csucstelefonra ha te keresed meg az arat.
2018. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Iphone fokepp a rendszere miatt jobb, mivel nagyon stabil es gyors. En azt ajanlom.
2018. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok ujra. Nem tudom miert kell leszolni mert 14 evesen draga telefont szeretne. Had o dontse el mire van szuksege. Meg amugyis lehet hogy dolgozott ennek a telefonnak az araert, innentol meg tok mindegy mire kolti azt...
2018. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
'Had o dontse el mire van szuksege.' - aha, egy 14 eves gyereknek pont 'szuksege' vagy egy iPhone 6-ra vagy Samu S8-ra. Nyilvan, elni nem tud nelkule. Mindamellett 14 evesen biztosan nem o kereste meg ra a penzt, hiszen legalisan nem dolgozhat...
2018. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mindegyik ipari hulladék és támogatás nélkül marad pár éven belül. ha nem akarsz a szüleid zsebébe nyúlni túl mélyen, akkor olyan kb 50-70 ezerig néznék. ott a minőség még valahogy rendben van. a 25 ezer forintos okostelefonok marha gyorsan tönkremennek, kb egy év alatt. bár 14 évesen szerintem elég lenne neked egy olyan is. majd úgy is kiverik a kezedből/ellopják a suliban/beleejted a wc-be/otthagyod a kiránduláson. arra jó a húszezer forintos is.


a céges telóm galax a5 2017, teljesen jó. és nem volt 150000

2018. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek írja bele, hogy 14 éves? Mintha szándékos provokáció akarna lenni. Az is lett mondjuk. De hogy jön ez ide? Cipőméret esetleg?
2018. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik hasznos információt adtak!
2018. márc. 5. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Samsungot ajánlom!


S8 vagy a8 2018!


Iphone-t csak akkor vegyél ha mindened apple (laptop, óra, hangszóró, számítógép, tablet stb)

2018. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Xiaomi mi A1
2018. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én ezt ajánlom: [link]

De viszont az iPhone jobb mert a csajok arra buknak szóval inkább az iPhone 6s-et vedd mert egy kicsit amúgy is gyorsabb a Galaxy a8-nal de a a Galaxy a8 meg egy kicsit jobb képeket csinál !

2018. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!