Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A52s 5G szoftve...

AXEL6060 kérdése:

Samsung galaxy A52s 5G szoftverfrissítés közben megszakadt az internet?

Figyelt kérdés
A telefon elkezdett szoftverfrissítésbe, de mikor még wifin voltam , és mikor elmentem otthonról akkor gondolom megszakadt, és azt írja ki kék képernyőn , hogy downloading. Nem lehet megszakítani , se leállítani a telefont. Hard reset pedig nem megy mert nem lehet kikapcsolni. Mit lehet vele tenni?

2022. febr. 27. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gariztatni.
2022. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitted magaddal?
2022. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen , elkezdte a frissítést, nem vettem észre , ezért vittem.
2022. febr. 27. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Recowery mód ha megy akkor wipe data/factory reset. Minden adatot visz de legalább nem lesz papírnehezék a telefonod. Vagy Odinnal flash-elsz rá gyári stock kernelt meg rom-ot.
2022. febr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit sántít a dolog leírása nekem.

Frissítés úgy kezdődik hogy letölt. Ha az megszakad max kezdi előröl.

Ha ez megvan utána frissít.

Ha a letöltés szakadt meg attól hogy megfagy nem brikesedhet. Nem is kezdte el a frissítést.

Másodiknál ha a frissítés közben próbáltad erőltetni hogy használd az valóban nem egészséges. Attól hogy a zsebedben volt és mentél vele az nem oszt nem szoroz.

Vagy valami hiba lépett fel frissítéskor? Csak kiírt volna valamit!

Vagy te forszoltad valamelyik frissítést és az nem a tiédre való. Mert ugye van A52, A52 5G és A52s 5G, annak ellenére hogy csak a CPU a különbség a rajtuk lévő romok nem csereszabatosak.


Biztos van egy kikapcsoló kombináció.

Anno kivehető aksinál jó volt mert kikaptad az hard reset volt a javából :)

2022. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
másoknak, frissítést engedélyhez kell kötni, ne önállóan kezelje a mobil.
2022. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Megkerdezhetem,hogy mik a tapasztalataid a telefonoddal kapcsolatban? Megèri megvenni?
2022. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, mert szoftverfrissítés közben megszakadt az internet ???
2022. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!