Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfordulhat az a telefonhívás...

Előfordulhat az a telefonhívásnál, hogy ?

Figyelt kérdés
Ismeretlen számról hívnak, de a telefonom kiírja, hogy teszem azt XYZ kft-től hínak. A telefonomba én biztosan nem írtam be a számukat. Szóval a telefon a netről szed fel információkat és azt közli velem ?
2022. febr. 28. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Még nem láttam ilyet.

Ez konkrétan megtörtént veled?

2022. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem Samsung van, rendszeresen kiírja az online regisztrált számokat, mint pl. éttermek, szolgáltatók..., szóval akik tesznek is érte, hogy felismerhetők legyenek. De én Svájcban élek, itt ez teljesen normális.
2022. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:
Xiaomi telefonom van, nekem is csinál ilyet, èttermek, orvosi rendelő stb. Gondolom valami publikus adatbázisból dolgozik.
2022. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is Xiaomi van, ezek szerint gépfüggő a dolog. Ki lehet ezt vajon kapcsolni ? Idegesítő, mert híváskor azt hiszem, hogy "regisztrált felhasználóm" hív.
2022. márc. 1. 01:08
 5/5 Hintalow ***** válasza:
100%

Igen a tárcsázóban jobb fent van 3 pötty, onnan nyìlnak a beállìtások. Gondolom a "hìvásazonosìtó ès spam" beállìtás vezèrli.

Mondjuk èn szeretem, sok marketinghülyesègtől megkìmèl, mert látom alapból, hogy nem kell felvennem.

2022. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!