Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám "kivetíteni"...

Hogy tudnám "kivetíteni" huawei telefonomat?

Figyelt kérdés
sajnos betört a kijelzője és a hisuite alkalmazást így nem tudom csatlakoztatni. Van valami régi típusú módszer, hogy lássam a kijelzőt? a szoftver úgy néz ki nem sérült

2022. márc. 1. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervizben.
2022. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

van rá mód, ami egy usb hub és egy type-c-hdmi kábel lenne...de ez 6-8 ezer forint és nem garantált, hogy működni fog a te készülékeden is, ezért a szerviz a biztos megoldás (egy adatmentésre, mert kijelzőt legolcsóbban is csak 30-40ért tudsz cseréltetni, ha IPS. ha amoled, akkor felejtsd is el a szervizelését, mert az 60túl felfelé indul és valahol 110 lehet a vége, márkától függően).


ha mégis érdekelne:

[link]


a type-c megy a telefonba, a hdmi bemenetbe dugsz egy hdmi-hdmi kábelt, a másik végét a hdmi-nek meg beledugod monitorba, tévébe, bármibe.

egy egér is kelleni fog hogy tudj kattintani, azt meg az usb portba dugod.

2022. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a teljeskörű választ, igazából kérdeztem szervízet a kijelzőcseréről 65k. Viszont maga a telefon már 50k körül mozog, ezért gondolkoztam el más megoldáson, mert hiányoznak a "régi dolgaim". Amúgy a telefon huawei p20 pro.
2022. márc. 8. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt p20 pro-m, szerintem az képes ezt kezelni, de a biztonság kedvéért hívd fel a Huawei ügyfélszolgálatát
2022. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!