Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telenor/yettel-nél van...

A telenor/yettel-nél van lehetőség feltöltőkártyásként eSimet igényelni?

Figyelt kérdés

#Telenor #Yettel #feltöltőkértya
2022. márc. 5. 17:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

"A telenor/yettel-nél van lehetőség ..."

... felhívni az ingyenes számukon az ügyfélszolgálatot ...?

... vagy mengézni a weboldalukon?

[link]

2022. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, utánna néztem és a weoboldala szerint lehetett mégis feltettem ezt a kérdést. Az oka:

Még a yettel elõtt a vodafone-nál volt a telefonszámom melynek a weboldalát átolvasva úgy tűnt, hogy náluk is van ilyen opció.

[link]

Itt a link és a weboldal legalján található a következő:

"Feltöltőkártyás ügyfeleink eSIM-et kizárólag üzleteinkben tudnak igényelni."

Ez az állítás nem tagadta azt hogy ne lenne esim számomra. Jött a következő lépés bementem az egyik üzletbe ahol közölték velem, hogy Igen van esim feltöltőkártyásoknak. Viszont az aktiválást egy másik üzletben szeretem volna elkezdeni, ahol közölték velem hogy nem fog működni, választanom kell egy havidíjas csomagot.

SZÓVAL!!! Hogy elkerûljem ezt a sok felesleges ügyintézést gondoltam felteszek egy szimpla kérdést itt. Köszönöm a segítséget de nem vagyok hülye tudom hogy vannak weboldalak, de amint a mellékelt példa mutatja nem mindig mondanak igazat. Kosz haver hogy hozzaszoltal, tartsd meg jo szokasod. Btw ja a yettelnel tenyleg van, csakhogy deruljon mar vegre ki a valasz a sajat lerdesemre.

2022. szept. 23. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!