Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek még xiaomi...

Szerintetek vegyek még xiaomi telefont? Csalódtam benne!

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne
2022. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt hallottam, hogy az újabb 2020 utáni készülékek már közel sem olyan jók, mint az azt megelőző szériák voltak. Egyre többen választanak más márkát, mint a oneplus, meizu stb.
2022. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet Realme veszek!
2022. márc. 7. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában nézelődsz egyáltalán?
2022. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hadd tanuljanak a kérdésedből mások (nyáron pl. én is lecserélek épp egy Huawei Mate 20 Lite-ot. )


Miért csalódtál melyik Xiaomi modellben és konkrétan mi(k) a csalódásod tárgya(i)? Miben csalódtál, miért? Mi volt az elvárásod és mit kaptál helyette? Ha később jött ki egy hiba, akkor mikor, mennyivel később a birtokodba/használatodba kerülés után és mi volt az?

2022. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezért vettem A12 Nacho-t olcsó kategóriában. Nekem bevált
2022. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

realme jo csak azert nincs olyan nagy valasztek meg, majd par ev mulva biztos lesz


Xiaominak is vannak egyeb kivalt markai is Poco ...

2022. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem merem xiaomit venni három évvel ezelőtt annyi rosszat halottam róla az fb csoportokban. Az elképzelésem Huawei volt, de nem találtam olyat, ami árában is korrekt volt a hiányosságok ellenére. Azt szerettem vona, ha több legyet ütök egy csapásra. Egyiken giroszkóp nincs, másikon sd kártya foglalat, másikon radió, annak meg kicsi az aksija, annak meg a képernyője, de méregdrágák ennek ellenére.

Két hónapig kutattam a megfelelő márka után és akkor egy ismeretlen márkára bukkantam. Rengeteg videót nézem meg a youtube csatornán róla.

Ráadásul jó áron szereztem be, mert az eMAG 70 forint volt akkor a Realme 5 4/128

az árukeresőn találtam 52 ezerért. Rizikós volt megvenni ilyen olcsón egy ismeretlen forgalmazónál. A leírásban azt írták, hogy azért ilyen olcsó, mert külföndi adózás valami.


Egyszóval nem bántam meg. És ez a márka nekem a favorit. Most dobot ki a Realmi egy csúcskategóriás készüléket Realme GT.

12/256 Ram 5G és csak 180 ezer Az ilyen telok az iPhone-nál 800 ezer az anyaga miatt (is)

2022. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 csak szólok hogy csoportokból nem érdemes tájékozódni, minden márkát szidják, csak épp az a jó ami nekik van🤣

Nagyon jó ár/érték arányú telefonokat készít a Xiaomi.

2022. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

A Huawei mate imádták, elvétve halottam panaszt.


Amikor meghallotam a xiaominál olyan hiba van, amikor hívnak és a füledhet emeled a telefont.... nem folytatom a hiba leírását, de a rengeteg panasz volt. A huawei viszont csak elvétve és ott többnyire tanácsok kérése a beállításokhoz.

2022. márc. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!