Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csalódtam az okos telefonokban...

Csalódtam az okos telefonokban! Tudtok nekem ajánlani rendes régi "buta telefont" ami mégis többet tud az sms/hívásnál? Kifejtem pontosabban.

Figyelt kérdés

Engem is behülyített mindenki, hogy mennyire fontos az okos telefon.

Nekem eredetileg egy Nokia 5310 Xpress Music telefonom volt.

Teljesen jó volt végül is az is, de bedőltem annak, hogy a mostani Androidos telefonokban mennyi lehetőség van. Mindenkinél azt láttam, bújták a telefonjukat, neteztek rajta, filmet néztek, játszottak, és úgy gondoltam, hogy "bakker, ez egy számítógép csak kicsiben! Mindent lehet rajta amit otthon egy PCn! Nekem is kell!

Aztán rájöttem, hogy aha, a felét nem használom amit tudna!


Sok lehetőség, de én a felét nem használtam ki.


Nekem 4 dolog fontos: 1. GPS Navigáció. Értsd: Mész autóval, mutatja a térképet, és mondja hol kanyarodj le.

2. Zene, nagy mennyiségben(akár 30 giga) simán telepakolom zenével a telefont nagyon szeretek zenét hallgatni.

3. Fényképező(nem kell a 10+ mp, minek? Ha fotózni akarok fényképezőt veszek!

4. WIFI kapcsolat, internetezési lehetőség(otthon azért tudjam megnézni az E-mailjeimet anélkül, hogy bekapcsolnám az asztali gépem)

És természtesen a szokásos Hívás, SMS.

És ne legyen érintéses izés képernyője, sima nyomógombok, azok jönnek be.

Van ilyen telefon? Úgy érzem amiket felsoroltam(netezzek wifin egy régi telefonon? Azt nem szokás!) GPS navigálás? Hova raknám fel az Igot?

Azok régen nem megoldottak voltak.

Vagy van ilyen telefon? Ami ezeket mind megtudja csinálni nekem ma 2013 ban? És nem érintéses képernyője van?

utálom azt! Mindig akadt, össze-vissza nyomkodtam a zsebemben, 1 picit nedves volt a kezem, már semmit nem ragált...

Tudtok nekem ilyen telefont ajánlani? Tehát GPS navigáció sok zenét tehessek rá kamera legyen azért benne, és WIFIn tudjak netezni érintős izés képernyő nélkül!

Vannak ilyenek? Tényleg végig gondoltam! Más nem kell nekem!



2013. okt. 1. 22:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
61%
Szia ez érintős, de van rajta billentyűzet, okosnak számít de nem a legokosabb, wifi van rajta, fényképező is, bővíthető, gpst lehet rátenni és ez pedig Sony ericsson xperia mini pro szerintem tökéletesen jó vagy egy újabb blackbarry
2013. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Nincs. Az, hogy ne legyen okos telefon, DE legyen rajta GPS, wifi, valaogy baromira üti egymást...


Ha fotózni akarsz, és fényképezőt veszel, akkor minek a telefonodba fényképező?


Ennyi erővel vegyél egy alap telefont, egy fényképezőt, egy GPS-t a kocsiba, mp3 leátszót, tabletet. Kijössz annyiból, mint amennyiből veszel egy közép kategóriás okos telefont.


Viszont tudom ajánlani a Nokia 6400 classicot, hagyományos telefon, van benne navigáció, mobil netet tudsz rá venni 1000ft-ért havonta, ha nem is 32 gigás, de 4-8 gigás kártyát tudsz bele rakni, van egy elfogadható minőségű 3,2Mpixeles fényképezője, masszív fém házban van, nagyon strapabíró.

Mobil net miatt sokan nyavajognak, hogy drága, meg mittom én, de havi szinten 1-2 eft-ot rá lehet szánni, nem egy megerőltető összeg. És nem kell mindenhol azt nézned, hol van wifi a közelben... Az a leg viccesebb, mikor felső kategóriás telefonokat (Iphone 4-5, Samsung Galaxy S3-S4, HTC One, nagy LG és Sony mobilok) megveszik 150-250 eft-ért, és nem bírnak kifizetni egy ezer ft-os mobil netet, mindenhol wifiért állnak sorba velük... Na ezért tényleg nem kell Iphone.


Viszont, tudom ajánlani az Iphone készülékeket is, nem lassúak, nincs baj az érintő panelükkel, nem fagynak, fizikailag is masszívak, megbízhatóak. Nem véletlen voltak mindig is drágák, jól összerakott telefonok, elképzelhető, hogy nem annyira erősek hardveresen, mint hasonló árkategóriás HTC, Xperia, Samsung telefon, de amit tud mégis legalább olyan sebességgel, és emelett minőségben, aminek a többi közelébe nem ér. Mondom ezt úgy, hogy mindig is HTC-s voltam, de mióta tönkrement a kezemben 5ből 4 HTC. Fagynak, fizikailag nagyon puhányok (nyilván nem töréstesztre vesz valaki 100eft-ért HTC-t, de legalább ne nyikorogjon a kezemben, és ha véletlen leesne, ússzam meg pár hajszál karcal enyi pénzért), nálam 1-ben érintő panel, 1-ben kijelző, 1-ben, mindkettő, 1-ben alaplap ment tönkre, egyik se volt régi... Nem mellesleg tele van a net alkatrészekkel, hibás darabokkal. Samsung egy kaptafa, Sony-LG mindig is gagyi benyomást keltett (nekem legalábbis), Blackberry számomra undorító, Nokia meg későn cseppent bele az okos telefonok világába, bár mára kezdenek felzárkózni. Nagy Lumiák talán bejönnek.


De mondom, Iphone. Valami régi 3Gs, talán Iphone 4 ha van rá pénzed, kis szerencsével garanciával is meg tudod venni. Legjobban összerakott okos telefonok, aki nem ezt mondja, vagy nem volt még neki, vagy nincs rá pénze, és fogalma sincs az Iphone minőségről.

2013. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nokia E52
2013. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valami QWERTY-s teló kell neked, amiben pedig a BlackBerry a szakértő. De azok is asszem már "fél-érintősök". Azért butafon, meg "gombos" - inkább QWERTY-s - telefon között van különbség.:)
2013. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sony Ericsson C905/W995
2013. okt. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 b95 ***** válasza:
59%

# 2/5:


"Nincs. Az, hogy ne legyen okos telefon, DE legyen rajta GPS, wifi, valaogy baromira üti egymást... "


A kérdező csak azt kérte, hogy ne legyen érintőképernyős...


a kérédshez:


ezek szerintem megfelelnek az igényeidnek:

[link]

2013. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

"Sok lehetőség, de én a felét nem használtam ki."

-A lehetőségeknek semmi baja se lesz attól hogy nem használod őket.


"Mindig akadt, össze-vissza nyomkodtam a zsebemben, 1 picit nedves volt a kezem, már semmit nem ragált... "

-Kifogtál valami hulladékot. Ugyanez előfordulhat nyomógombossal is.

2013. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell 1 dolgot többször leírnod, annélkül is értjük, és igen, tudjuk mit jelent a GPS!

#1-es meg nem tudom, mit nem értett azon, hogy NE LEGYEN ÉRINTŐKÉPERNYŐS!

Amúgy a kérdésedre válaszolva a BlackBerry Curve 9360 vagy 9810 Torch lenne ideális, de az meg kb. 60 és 72ezer Ft-nál kezdődik, nem tudom, van-e rá ennyid.


[link]

2013. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Blackberry 9320
2013. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!