Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont érdemes 100000 ft körül venni?

Figyelt kérdés
nyilván azért nem teljesen fix ez a keret, 10-20k körül változhat. Nincsenek túlságosan nagy igényeim, egyetemista vagyok, így azért órákon elég sokat használnám, emiatt egy nagyobb kijelzőjű kellne, lehetőleg strapabíró akkumulátorral, és egy átlaghasználatra jó minőségű kamerával. Samsung galaxy a52 s5g-t, illetve pár xiaomit néztem eddig, de nem értek hozzá túl sokat. Eddig a50-em volt, de betört a kijelzője, szóval elég sürgős lenne ey csere. Előre is köszönök minden segítséget!

2022. márc. 11. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Galaxy A52s jó választás lenne.
2022. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy a52 szerintem is.

Ha lenne rá pénzem nekem is ilyen lenne🥲🙂

2022. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Plusz szavazat az A52 re. Van is a családban olyan nincs rá panasz.
2022. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A52S (nem a sima a52) +1
2022. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sima A52 van, és eléggé jó telefon, sokáig birja az aksi, aránylag a kijelzője is nagy és papír szerint vízálló is, én még nem mertem kipróbálni. Kamerájával is megvagyok elégedve, ugyhogy jó választás szerintem.
2022. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!