Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a Xiaomi telefonok hátrányai?

Mik a Xiaomi telefonok hátrányai?

Figyelt kérdés
Sokan elfogultak és csak az előnyeit szajkózzák. De mik a hátrányai?
2022. márc. 13. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Van 2 xiaomi a csaladban nagyon hatranyt nem tudok irni mivel az akksi az 4 ev utan is birja, amire kell arra megfelel.

Olcso es jo

2022. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Igazából a hátrányok, nagyrészt/javarészt a rendszerben MIUI-ban van. Itt-ott van sok reklám, de ki lehet kapcsolni őket.

Rengeteg a felesleges előre telepített alkalmazás-> de ez is törölhető az ABD fastboot segítségével (Szaki)

Nagyjából talán ennyi.

2022. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
54%

Nekem egy Xiaomi Redmi Note 10 Pro-m van, kb 5 hónapja vásároltam de én személy szerint nem vagyok vele maximálisan megelégedve...

Vannak gondok a hangszórójával, valahogy nem szól olyan szépen mint kellene, előző telefonomnak szebb volt. Ezen kívül számomra túl nagy, úgy értem, hogy irreálisan nagy. Szinte az összes készüléküknél ezt látom.

Továbbá számomra nagyon zavaró, hogy a kamerák mennyire kiemelkednek a hátlapból, és sajnos a tok sem védi teljesen. Végül pedig az ujjlenyomatolvasóval is vannak bajok, néha ok nélkül sem tudja beolvasni az ujjamat

2022. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
ritka hogy sd kártyával bővíteni lehessen,nem vízállóak,ezeket egy samsung általában tudja.ott van még a kijelző vagy az oprendszer közötti eltérés,de mivel samsungom nem volt ezért nem tudom megmondani hogy a xiaomi mennyivel gyengébb ezekben.
2022. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
1# 4 éves és nem tudjuk eladni
2022. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
#5 te bajod , nem is akarom eladni
2022. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem Xaomi Redmi 9em van. Szeretem. Nem igazán tudok hátrányt mondani, mert csak telefonálok vele, Viber és görgetek és messzemenően elégedett vagyok vele még a képekkel is. Ez a márka vált be, főleg a menüje! Előzőleg is Redmi volt. Azért választottam ezt újra a menüjén túl, mert az elődje elázott 2x, ahogy kell, kiszáradt szépen az ablakpárkányon, és csak az ujjlenyomat olvasó szállt el benne. Ezen két ok miatt van újra Xaomim.
2022. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!