Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ki gyártja a...

Szerintetek ki gyártja a legjobb Androidos telefonokat?

Figyelt kérdés

Úgy az alsó, közép és felső kategóriában. Nos nálam már sok felé droid megfordult. Jelenleg is van egy droidom másodlagos telefonnak.

Samsung Galaxy S20+ 12gb

Eredetileg ez volt alap telefonom. Mivel ez erősebb mint az IPhone SE 2. Mivel azt a telefont megvettem azért, hogy kiprobaljam milyen egy ios telefon. Mivel előtte még nem volt soha ios telefonom. Csak egy Ipad Air 2. De az bocsánat, hogy kikell mondanom. 2016-ban is egy lassú xar tablett volt hát. De az Ipad mini 5. Megváltás volt hozzá képest. De rá kellett jönnöm, hogy az kicsi tablettnek nekem. Ezért nem rég vehettem egy Ipad 9-et. Na emiatt vettem meg most az IPhonet is. Mert egyszerűen tökéletes. Viszont az IPhone se gyorsasága sem nyugozott le annyira. Viszont az IPhone 13 széria olyan jól sikerült, hogy most vettem egy IPhone 13 PM 256gb-t. És ez ver mindent is. Egyik ismerősöm Galaxy S22 Ultráját kipróbáltam. De ez még annál is jobb mindenben csak designben nem.


Már 2012 óta volt egy pár okos telefonom. Volt olyan ami tönkre ment hamar vagy olyan rossz volt, hogy hamar elkellett dobni.

Például Sony telefonom 3 is volt. Ebből a Z3 az tönkre ment hamar. Az M4 és főleg E3 olyan rosszak voltak, hogy cserélni kellett őket rövid időn belül mert agyverzest okoztak néha a tulmelegedeseikkel és lefagyasaikkal. Utána a Doggee és az Ilike is elég rosszak voltak. Mindig törlődtek róluk random az alkalmazások. A Xiaomi Redmi Note 9 is néha elég lassú és bugos volt. Na meg kevesebb mint egy év alatt tönkre ment benne az aksi. A Realme 8 5G ugyanez volt csak 3x annyi szenvedést okoz a minden napokban apámnak. Váltani is fog Galaxy A53 5G-re ha megjelenik.


A legjobb márkák meg szerintem a Samsung, Huawei, OnePlus, Umidigi, LG, Google

De szerintem közülük is régen az LG volt. Most pedig az Google és a Samsung szerintem versenyzik keményen egymással mivel mind2 nagyon jó. Szoktver, Kamera, Gyorsaság és minden másban. Volt Samsung Galaxy J4 és Google Pixel 3A telefonom is. Samsung még mindig eléggé gyors. Google már nincs meg de szerintem még az sem lassult be. Főleg, hogy eredetileg is gyorsabb volt mint a J4. A Huaweijel megint csak annyi volt a baj, hogy a Huawei P9 Lite Mini 1,5 év után szoftver hibás lett és elkelett adnom. Pedig, hogy imádtam azt a telefont. Azt bánom, hogy az LG telefon gyártás megszunt pedig szerintem legjobb telefon és eredetileg termék gyártó cég. És volt nekem régen egy Umidigi Crystal telefonom is. Ami a legjobb alsó kategóriás telefonom volt. Anyukám OnePlus teloja is nagyon jó kamerában is.


Régen én ZTE és Acer telefonokkal kezdtem az utóbbi kB LG szint volt. A ZTE viszont az az átlagos kategória.



2022. márc. 21. 00:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A Xiaomiban azt utáltam nagyon, hogy a menüben is nyomta az arcomba a reklámokat
2022. márc. 21. 01:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a honorokkal vagyok eddig a legjobban megelégedve.
2022. márc. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
És mikor álmodtad, hogy 18 készüléked volt?
2022. márc. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Samsung
2022. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Samsungnak mondjuk most jelenleg az A22 és A32 készülékei eléggé elbaszodtak lettek. Remélem az új A szériás mobilukkal vissza hozzák magukat. Mivel az A22 A32 5G jó telok lennének de nagyon rossz kijelzővel. Az A22 és A32 4G pedig elvileg annyival gyengébbek is.
2022. márc. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!