Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vennék egy használt telefon...

Ha vennék egy használt telefont magyarországról, de én romániai sim-mel használnám, akkor működne normálisan?(független)

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Alapvetően igen, akkor lehet probléma, ha ott más frekvenciákon megy a hálózat. Ilyen jellemzően a kínai importnál fordul elő, mert ott nincs alacsony frekvencián 4G, itt meg van, így városokon kívül visszaesnek ezek a telefonok 3G-re. Nem tudom a két ország között van-e hasonló eltérés.
2022. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem működne, de kérdezz rá valamelyik ottani szolgáltatónál. De akár az itthoniaknál is megkérdheted. ( Telecom, Telenor ). Ügyfélszolgálat mindenütt van.
2022. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Működnie kell,igen.
2022. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csepregi21 válasza:
Szia, kell hogy működjön. 2 független duál SIM LG k20al járom szerbiát, annyi a probléma hogy ugye a szerbek nem EU tag így náluk a mostmár Yettel magyar roaming ku.va drága lenne így a határon a magyar SIM blokkolásra kerül. Itthon viszont a szerb simmel nem szoktam vacakolni mivel mindig csak annyi dinárt töltők rá amit ott le is netezek. Viszont Románia EU tag így ott a magyar kártya is olyan mintha itthon használnád.
2022. máj. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!