Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden szolgáltatónál előleget...

Minden szolgáltatónál előleget kell fizetni már ha új telefont szeretnék venni előfizetéssel? 2 éve még ingyen kihozhattam, és havonta törlesztettem a készülék árát.

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában az éppen lejárt hűség hosszabbítása esetén már nem kérnek előleget.


De ez függ attól, hogy korábban milyen telefont hoztál ki és milyen csomaggal.


Minél nagyobb csomagban vagy folyamatosan, annál nagyobb az esélye, hogy később nem kérnek előleget.


Illetve a kiszemelt készülék értéke is számít

2022. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
T-től gond nélkül lehet előleg nélkül kihozni készüléket, 0Ft-os kezdőrészlettel. Annyi csak, hogy 2 év hűséghez kötött a dolog, illetve 6 időre befizetett számlával kell rendelkezned, azaz 6 hónapja előfizetőjük kell, hogy legyél.
2022. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Telekomos vagyok, a normál árú készülékeket hozhatod ingyen, de a csúcskategóriás 500k-s árcéduláknál már kérnek előleget, de azt utána úgyis beépítik a törlesztésbe, így nem gáz.
2022. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én, mint régi ügyfél, több előfizetéssel a nevemen, és korábbi csúcskészülék-törlesztő, ma már gyakorlatilag bármit kihozhatok előleg nélkül is (400.000 telefon + 500.000 laptop egyszerre)
2022. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!