Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik IPhone...

Szerintetek melyik IPhone telefon volt a legszebb az eddigiek közűl?

Figyelt kérdés

Azt, hogy a legeslegszebb melyik volt nehezen tudom eldönteni. Mert nagyon sok modell sikerült nagyon szépre. Azonban talán azt mondanám, hogy a fekete szinű IPhone 5 volt a legszebb IPhone telefon azóta is. És engem 2016-ban nagyon felháborított, hogy az IPhone SE nem a sima 5 hanem az 5S külsejét kapta. Miért? Az 5 is jól ment nekem sokáig mert nagyon jól sikerült telefon volt. 6 évig nem lassult be. Sőt még utána sem igazán. De az SE még most is elég jól menni. Vagy akkor miért nem kapta meg legalabb az a feketét amit a sima 5. Bár a 6-os szériára is ráfért volna egy fekete is mert biztosan nagyon szép lett volna az is. Illetve az IPhone SE 2 és 3 is jöhetett volna más színekben is illetve az 5,5 colos méretben is megnéztem volna őket.

Amik ezen kívűl nagyon tetszettek.

IPhone XR citromsárga, korall színekben. IPhone 12: kék, piros, lila színű modelljei. IPhone 11 Pro/Pro Max: az összes szín kivéve a szürkét. De a primet innen bőven az arany színű modell viszi. IPhone 13 PM kék színe is nagyon szép lett.

Az 5C is szép volt főleg a maga idejében.


Amik pedig a legcsúnyábbak: IPhone 4,6,7,X,XSés variánsaik. Persze X,XS,XS Max esetén a fehér nem lett olyan rossz. A sima 11 az szeritem meg a legcsúnyább akármelyik színt nézzük. Iphone 3G, 3GS is vacak lett. 7 és 7 Plusnál pedig a Jet Black is eléggé jó.


A 2G, 5S, 8/plus és 13 semlegesek nekem.



2022. márc. 26. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez egyén függő x,11,11pro es felfele szerintem mind szep

Bar en nem a szepsegre megyek az iphone barmilyen mas markatol szebb :DD

2022. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát nekem az újak közül a 12 mini tetszik kékben és feketében. Tervezem megvenni lehet de a színt még nem döntöttem el. A 13 mini nem tetszik, a kameráját csúnyának tartom így lerontja a telefon össz szépségét sajna. Az se 2020 fehérben és feketében tetszik, mivel alapból utálom a pirosat így a piros nem tetszik. Régi kedvencem az iphone 4s volt fehérben, annyira imádtam. Volt feketében is de fehér jött be akkor. Iphone 5sm is volt de az annyira nem tetszett, jobb volt a 4s mérete és szürke volt...de akkor az volt mint hiánypotló telefon :D.

Színekben pedig a 12 mini zöld, lila és kék tetszik.

13 miniben csak a rózsaszín, kezdetben nem jött be de később már láttam benne bézst így megkedveltem.

Többiről nem tudok nyilatkozni mert nem igazán láttam élőben és nem érint engem mert a nagy telefonokat nem szeretem.

Remélem tudtam válaszolni a kérdésre :D.

2022. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fehérarany 8 Plus tetszik a leginkább külsőre. A mostaniak nem, ahogy a többi telfonban sem, mint valami ufó azzal a millió kamerával.


Amúgy ezüst 6S-sem van.

2022. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Huszonegyedikszázad válasza:
100%
Sima 8 a nagy kedvenc. Még kb fél évvel ezelőtt is nagyon afelé hajlottam, de végül 13 pro lett.
2022. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 6S és a 6.
2022. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Üdv, szeretem az én kérdéseket..


Nekem kinézetről egyértelműen iPhone X. Egyszerűen gyönyörű kamera sziget, nagyon megfogot.. Később több Android telefon gyártó is átvette ezt a design-t pl a Xiaomi a Redmi Note 7-el.

2022. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Az IPhone SE 2022 szinte pontosan ugyaolyan mint az IPhone 8. Az SE 2020 szinei jobban elternek toluk. Es nekem az jobban is tetszik. Szerintem az SE 2020 szép . A 2022 átlagos. Tehát vehettél volna SE 2022 is. Bár akkor nem kaptál volna ilyen csodákat a telefonba. Mint lidar scenned, ultraszéles kamera, 120Hz oled kijelző és hasonló apróságok. #2 Nekem a 13-ban pont a kamera tetszik a színek nem annyira. Viszont szerintem a fekete belole a legjobb konkretan az 5 utan a legszebb fekete szín amit láthatunk. A 12 feketénél talán kivételesen még a 11 fekete szine is jobb. Vehettél volna fekete 5S vagy valami színes 5C-t is szerintem azok felülmúlták volna a 4S-t bár kinek mi.

#6 Az a design nem a redmi note 7. Hanem Xiaomi Redmi Note 6 (Proval) jött be. Jelenleg ez a másodlagos telefonom és még mindig jól megy.

2022. márc. 27. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!