Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone SE 2 még most is...

Az IPhone SE 2 még most is megéri az árát?

Figyelt kérdés
Ugye most megjelent az SE 3. De kicsit túlzásnak tartom érte az a 190 ezer forintot. Gondolom 1,5 napot azzal sem lehet kihúzni. És a kamerája sincs a 11 szintjén sem. Illetve azon az áron inkább IPhone 12 Minit vennék.Tehát az SE 2 is jó telefon lehet még? Ha alapból is tetszik a designje és jobban szeretem a Touch ID-t. Mennyire állja meg az a telefon a helyét. Teljesítmény és kamera szempontból. Mert én jelenleg egy IPhone 7-el kínlódok. Sokan mondják azt, hogy a legjobb budget IPhone az az SE2 addig is ameddig az SE3 ára lenem megy legalább 150-160-ra.

2022. márc. 29. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
igen, bőven jó még.
2022. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Prémium felső kategóriás márkánál amúgy is, meg a jelenlegi szituációban aligha fog lemenni az ára 150-160-ra.. Meg romlik a forint is.


SE 2 után, én nem cserélnék SE 3-ra tehát én nem váltanék.. Elég sok dolgot nem fejtettél ki, miért kínlódsz a 7-el?


SE 3 árából, az ember iPhone 11-et vesz.

2022. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem SE2-őm van, és én elég extrémen nyomogatom, 9-10 órás képernyőidővel és sok net megosztás, és most áprilisban fogok váltani: az akksi miatt. Gondoltam, hogy kisebb akksi - talán kevesebbet fogom nyomkodni (aha, persze..)

Ezen kívül a teljesítmény nem rossz, sőt! Ez az első Apple termékem, és telefonon: ha okés lenne az akksija meg sem fordulna a fejemben, hogy váltsak. Naponta 2x vagy 3x is töltőre kell már raknom.

Szóval, ha te nem használod gyakran, nem vagy telefonfüggő- akkor ez egy jó telefon.


De! Inkább vennék egy Iphone 11-et a helyedben. Nekem is jobban bejön a touch ID, de egy fokkal fontosabb számomra az akksi.

2022. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem 11 semmiképp nem kell. Akkor inkább 12 Mini. Ha kijönne a keretemből.
2022. márc. 30. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem SE 2020 van, imádom meg jó telefon meg minden, de például iskolában minimum egyszer rá kell töltenem powerbankról mindig.
2022. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
az ájfón sosem érte meg az árát
2022. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem, 180 ezres iPhone-om, ami még minimum 3-4 évig húzni fogja és gyors lesz, sokkal jobban megérte az árát mint a 70 ezres A40 samsung-om, amin fél év után már a kamera sem volt jó, mára pedig már teljesen használhatatlan, úgy akad.
2022. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!