Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az IPhone XR 128gb?

Megéri az IPhone XR 128gb?

Figyelt kérdés

95.000 forintért tudnék venni IPhone XR 128gb-t. Megéri szerintetek az árát? Vagy inkább X-et vegyek aminek a 256gb verziója kerül ugyanennyibe a 64gb az 80K az X-ből. Csak azt nem merek venni. Mert ismerek olyan embereket akiknél az a telefon rosszabb dolgokat csinált mint egy Cubot, Umidigi vagy egy Caterpillar. Mivel sok olyan készülék volt belőle ami nem, hogy lassú volt. De random embereket hívott fel úgy, hogy nem csináltál vele semmit. És hasonlók. Illetve a 3gb ram sem a legjobb ilyen teljes képernyős mobilokba. Az XR az IPS kijelzos nem full HD sajnos. Elvileg a telefotó hiányát megoldja a digitális zoom azonban. Alapból a kamera nem a legjobb.


Viszont én ilyen áron Koral és Citromsárga színűt láttam. Nagyon szép Mind2 telefon képek alapján. Nem tudom melyik a szebb biztos van olyan ember aki tulajdonosa ezeknek a csodáknak és tud véleményt mondani. Remélem, hogy attól nem kell majd félni, hogy lassú lesz. Sőt elvileg azok alapján a tesztek alapján amit láttam pl amikor megjelent akkor valami villám gyors volt. És elvileg most is jó gyors. Csak nem tudom az a 3gb ram nem e fogja ezt néha korlátozni.



2022. febr. 23. 04:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Megéri
2022. febr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
3 giga ram?? Semmiképp sem, legyen az bármilyen csúcsmobil.
2022. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Azért azt tegyük hozzá, hogy ios-nél a 3gb ram nem ugyanaz, mint androidnál. Összehasonlításként az iPhone 13-ban van 4gb ram, szóval az a 3 giga még elég lesz egy darabig.
2022. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
72%
Persze hogy megéri. De honnan az égből tudsz olyan olcsón venni?
2022. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem éri meg. Idős telefon mindkettő.
2022. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Morzsi007 ***** válasza:
86%
X-et inkàbb ne vegyél, XR-t nyugodtabban ajánlom. Ne félj a 3GB RAM-tól, iOS nem összekeverendő az Android rendszerrel. Hogy ezzel 2022-ben még mindig nincsenek tisztában. Természetesen nem új telefon, jó pár éves, de még bőven használható mobil.
2022. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Morzsi007 ***** válasza:
59%
A 3GB RAM elfogyhat, ha egyszerre 25-30 app van megnyitva, de ez sem gond, csak annyi történik max, hogy újratölti az adott appot, amikor váltasz. A régi SE-t teszteltem 1 éve talán ,kb 27 alkalmazás volt a háttérben, váltogattam, de minden rendben volt, újra sem töltött semmit, ez persze függ milyen appok futnak jelenleg, és abba még 3GB RAM sincs.
2022. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es, gondolom használtan, azok mennek ennyiért.
2022. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

#7:

Szeretnéd...😅 Abban 2gb ram van, ami már semmire nem elég, 5 appot nem tud kb magában tartani, de ha gondolod, szívesen bemutatom az iPhone 7-emen.

2022. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen csak én olyat is halottam annak idején, hogy az X és XR-el az volt a baj, hogy megkapták a teljes képernyőt. És igen Max ha 5 mappot megnyitsz rajta akkor hajlamos újra tölteni a dolgokat. Pl úgy, hogy most ha több ideig írnám ezt az üzenetet + váltanék ablakot aközben is miközben ezt írom. Akkor talán még 1X lekéne írnom. Amit sajnos a Huawei P9 Lite 2gb ramnál többször tapasztaltam. De a jelenlegi telefonom Samsung Galaxy S7 Edge 4gb nem csinál már ilyeneket. Illetve, hogy a gyorsaságuk mellett voltak néha komoly megakadásaik is. Meg az X-el azok a még komolyabb dolgok amiket fennt említettem.
2022. febr. 23. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!