Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb Android telefon?

Melyik a legjobb Android telefon?

Figyelt kérdés

Alsó, közép, felső és csúcs kategóriában?

Szerintem a legjobb Budget telefonokat a Xiaomi gyártja. Középkategóriában a Samut és az Oppot mondanám. Bár a Xiaomi Poco telefonok nem tudom mennyire számítanak Budgetnek. De a felső kategóriát is uralják. Viszont a legtetejét a Realme, OnePlus és Google uralják jelenleg meg a Huawei is attól még, hogy nincs rá google. A Huawei P50 Pocket csodás lett. A Xiaomi Mi 11 Ultra is nagyon jó. A baj csak az, hogy ameddig az OnePlus vagy Google csúcs telefonját megkapod 300-350 ezerért. Addig a Mi11 Ultra 500+ ezer forint Volt mivel persze már nem lehet kapni. A Realme GT2 Pro pedig Snapdragon 8 gen 1 procit kapott ami erősebb mint a samu exynos procija. Kamerában szintén nagyon jókat csinál a Xiaomi.

Amikor nekem azt mondják, hogy android. Akkor egyből a Xiaomi jut eszembe. Szerintem az a legjobb telefon így összeségében. Mivel már a sima Xiaomi 11T-nek is eléggé durva a kamerája, teljesítménye, aksija, stb.



2022. márc. 30. 03:08
A kérdező szavazást indított:
Samsung
Realme
OnePlus
Sony
Xiaomi
Huawei
Oppo
Google
UMIDIGI
Caterpillar
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

csúcskategóriával nem értek egyet, mi 11 ultra sok szempontból alulmarad egy s22 ultrához képest, legyen az exynos vagy snapdragon változat. gt2 pro pedig lehet hogy erősebb pár százalékkal a samsungnál, de egy csúcskészüléknél szerintem alap elvárás hogy ip68 védettsége legyen. 4k videófelvétel szintén.

mindkettővel szemben a samsungnál még van 10x-es optikai zoom is.

amit a samsung nagyon jól csinál, hogy nem egy dologra hegyezi ki a telefonokat, hanem mindenből a legjobbat próbálja.


ajánlani tudom a nanoreview oldalt, itt összetudod hasonlítani a telefonokat és szépen felvannak sorolva az előnyök

2022. márc. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Morzsi007 ***** válasza:
87%
Nem vagyok droidos, nem is igazán ismerem, de mikor meghallom, hogy androidos csúcsmobil, akkor a Samsung S széria legújabb telefonjára gondolok. Xiaomi, Realme? Ne csak a processzor teljesítményét nézd, hanem összeségében az egészet. Szóval nekem a Samsung a csúcs android. De kit érdekel:))
2022. márc. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Morzsi007 ***** válasza:
84%
Amúgy meg nincs olyan, hogy legjobb, mert kinek mire van igénye, legyen az a leggyorsabb, legjobb kamerával, legszebb dizájn, legnagyobb méretű vagy legkisebb, legjobban használható, stb ezek összeségében nincs meg egy készülékben. Kinek mi a fontos.
2022. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Legjobb budget telefonokat már jó ideje a Realme, ha jól megnézed.

Aztán A52S 5G, S20 FE stb. igazából 110 ezerig valamelyik Realme, az felett meg Samsung és gyakorlatilag ennyi.

2022. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazából én a középkategóriában sem látok olyan kihívót mondjuk a Samsung A52s-el szemben, ami egyértelműen jobb lenne.

Csúcsban pedig egyértelműen a Samsung, főleg hogy már hosszútávú szoftveres támogatást is nyújt az S szériához.

2022. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Samsunnnng
2022. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Xiaomi Poco F3 bedarálja a Galaxy A52S-t!
2022. márc. 30. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Miben?

Kap 3 év múlva frissítést? A kameráját megeszi a X3 Pro is házon belül nem hogy az A52S.

MIUI meg elég rosszul optimalizált, alig tart valami a RAM-ban.

De nem is egy kategória a 2.

2022. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"#5 Xiaomi Poco F3 bedarálja a Galaxy A52S-t!"


A saját és az ÖSSZES ismerősi körben lévő Xiaomi telefon után az a tapasztalatom, hogy a büdös életbe nem veszek többet ilyet. Komolyan, soha, rá se nézek. Borzasztóak szoftveresen. Értem én, hogy ott van a papíron jól kinéző proci, de másfél év után már sz..rakodni fog az egész. Egy dologban jók a Xiaomi telefonok: a nagyon budget kategóriában tudnak használható telefonokat csinálni. De ott persze majdnem nulla az elvárás.

2022. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8# ki használ 3 évig ugyan azt?

egyébként az utolsó frissítés után még 1-2 évig nyugodtan lehet használni.

2022. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!