Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52S 5G-re milyen...

Samsung A52S 5G-re milyen üvegfóliát érdemes választani?

Figyelt kérdés

Ajándékba fogok adni egy telefont és szeretnék hozzá tokot és üvegfóliát is rendelni, hogy az ajándékozottnak erre se kelljen költeni.

Viszont kissé elvesztem a kínálatban, annyi van...

Egy weboldal a Dux Ducis 9D-t és a Hofi Pro+ edzett üveg típust ajánlotta.


Olvastam, hogy a Dux Ducis 9D az egész felületén ragasztós, így lefedi az egész telefont. Nem tudom, hogy ez előny-e?

A Hofi Pro+ edzett üvegre pedig azt írják, hogy csak a telefon egyenes részeit fedi le, viszont ki van emelve, hogy nem befolyásolja az ujjlenyomat olvasást, ami az ajándékozottnak kifejezetten fontos.


Aki ért hozzá, kérem, hogy lásson egy jól tanácsokkal! Köszönöm! :)


2022. ápr. 1. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Linket légy olyan kedves.
2022. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hofi Pro+:


[link]



Dux Ducis 9D:


[link]

2022. ápr. 1. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet, gorilla glass-os. Nekem igaz még csak 3 hónapja van, de semmi karc nincs rajta.
2022. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!