Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet így telefont cserélni?

Lehet így telefont cserélni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Yetteles vagyok, és kihoztam egy Apple iPhone 13-ast két hónapja. Azért ezt, mert akkor nem volt elérhető a 13 Pro típus. Tudja valaki, hogy létezik olyan, hogy szerződésmódosítással lehet cserélni a részletfizetést a Pro-ra? Előre is köszönöm!



2022. ápr. 1. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindegy, hogy 13 vagy 13 pro?
2022. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező! Szerinted volt arra példa egy elektronikus eszköz esetében, hogy 2 hónap elteltével visszavitték, és kicserélték egy újabb típusra? Ugye nem? Most szerinted a te 2 hónapos telefonoddal mit csináljanak? Kifizeted egyben, aztán eladod. Utána meg veszel valamelyik műszakiboltban pro-t részletre ha az a szíved vágya.
2022. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Készülékcsere lehetséges a meglevő tarifacsomagban, abban az esetben ha kifizeted a jelenlegi telefonodat teljes összegben, ezután még rá fizetsz naaaagyon sok pénzt, és kezdődik előlről a 2 év hűségidő.

Én is cseréltem már telefont a hűség lejárta előtt 2 hónappal, igaz a telefon törlesztője lejárt, de a fentmaradó 2 hónapot ki kellet fizetnem.

Szerintem így van, de a telefonos ügyfélszolgálat biztosan tud segíteni. Ez már 2 éve volt, nem tudom, hogy azóta változott-e valami.

2022. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit tud a Pro, amit a sima nem?
2022. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna gondolkodnod.

Most kifizeted a 13-at meg a kötbéreket meg mindent amit odaszámláznak még.

Aztán indíthatod a 13 pro-ra újból a hűséges, részletes szerződést.

2022. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szegény nem bírt várni.

Nincs!

2022. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt a kurv-a... :D

Hát, mondjuk.. tényleg nem tudom mit vártam emberektől. Hármas, köszi szépen, én is hasonlóra gondoltam, de kíváncsi voltam személyes tapasztalatokra. Az összes többi meg.. :D Én nem is értem. Az, hogy nem mindegy-e, szerintem teljesen magándolog mindenkinél, de egyébként tessetek utánanézni a két készüléktípus közti különbségnek, és talán megvilágosodtok annyira, hogy legközelebb nem írtok ilyen eszeveszett fasságokat. :) Nyilván az Apple kiad két ugyanolyan készüléket más árazással, más karakterisztikákkal.

2022. ápr. 3. 08:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Wow,gyorsabban tölt be a facebook,3kamerája van és valamennyivel többet tud,és jobb akksi.Aztaa kva…


He seggarc,NEM LEHET ILYEZ CSINÁLNI,te otoba állat🤣🤣Most jöttél ki a barlangbol?

2022. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Na megnéztem, mi a különbség a sima meg a Pro között... Kicsivel jobb kamera és kicsit erősebb akku. Hűha! A hülyének is megéri érte a plusz 100 ezer forint.... illetve csak a hülyének. :D
2022. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a te véleményed. Elfogadom. :)
2022. ápr. 4. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!