Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgye szokás telefont két...

Úgye szokás telefont két évente cserélni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 éves lesz, és csak jövőre tervezném lecserélni. (Samsung A70)
2022. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2022. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2022. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyre kevésbé az, már nyugati országokban is egyre tovább használják az emberek a telefonjaikat.

Már egyre kevésbé lassulnak érezhetően a telefonok és sok újdonság nincs az új telefonokban, pl nem tudnám megmondani, hogy mi változott az iphone 12 és 13 között vagy egy s21 vagy s22 között.

2022. márc. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:
2022. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyem lassan 5eves es szeretem ha kisse elavult is. De mivel etortem mar párszor es a cserek megviseltek lassan ujjat kell vennem :(. Szoval kerdesre a valasz nem kell, nem szokas max ha hasznahatatlanra törik azik serul.
2022. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem igazán. Régen valóban volt érezhető fejlődés akár évente az új telefonok esetében és akinek fontos volt ez a téma, az évente cserélgette a telefonját. Ennek viszont szerintem már több éve vége van. Ma már profi benchmarkokat kell bújni ahhoz a legtöbb esetben, hogy hasonló árkategóriában ténylegesen jobb telefont találj.


Nekem pl. most "soron kívül" kell sajnos cserélnem a 2 éves telefonomat (műszaki hibás), és halál komolyan mondom, hogy nem találok az akkori áráért olyan telefont, ami bármilyen paraméterében jobb lenne mint a jelenlegi. Se processzor, se memória, se háttértár, se kijelző, se aksi. Maximum annyi a lényeges különbség, hogy az enyém nem tud 5G-t, a mostaniak meg tudnak, meg hogy már lassan vadászni kell a jack csatlakozós telefonokat.

2022. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!