Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szolgáltatóhoz beviszem a...

Ha szolgáltatóhoz beviszem a még tőlük vásárolt régi készülékem , akkor függetlenítik azonnal nekem, vagy beadom és pár nap múlva kapom vissza függetlenítve?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer függetlenítettem telefont. Beadtam és pár nap után kaptam vissza
2022. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bementem, kértem a függetlenítést. Kaptam egy kódot és otthon megcsináltam. Telenor.
2022. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell beadni.

A vodánál és a telekomnál interneten keresztül lehet igényelni a korlátozás feloldását, a tele... akarom mondani yetteél meg be kell menni.

Aztá kapod a kódot amivel tudod függetleníteni.

2022. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérhetnek a telefonnal kapcsolatosan papírokat ? Mert sajnos azokat nem találom. De a rendszerükben benne vagyok, így elég lenne a készüléket és annak dobozát magammal vinni?
2022. ápr. 4. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát papírokat sajnos nem hiszem, hogy tudsz kérni.
2022. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyi, lakcímkártya kell hozzá és a telefon

De ba..meg mi lenne ha a szolgáltatód honlapján megnéznéd ember? Mindegyiknél szájbarágósan le van írva hogy mit és hogyan kell csinálni, mi kell hozzá.

Mivel nem árulod el melyik szolgáltatónál vagy, így lusta vagyok neked mindhármat ide linkelni.

2022. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!