Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?📱

Milyen telefont vegyek?📱

Figyelt kérdés

Iphone se2020, iphone se2022, iphone 12 mini, iphone 13 mini, iphone 13?

Ezeket néztem ki, élőben is nézegettem de nem tudok dönteni. Főként kis méretű iphonet szeretnék, ami kényelmes egy kézben és zsebben is,pl.szögletes design bejön. Több évig szeretném használni, így 5-6 évig csere nélkül vagy tovább is. Árat most nem nézek, mert bármelyik lehet. Gyorsaság is fontos lenne, jó lenne ha minden azonnal betöltődni gondolok itt térképre, netre ha útközben vagyok, kamera is egyből bejönne nem kéne rá várni. Ezek fontosak igazából, volt régen iphone-m, de közben volt androidos is, maradnék iphonenál. Gb-ben is melyiket válasszam ha sokat szoktam fotózni, meg sok játékot és zenét letölteni? 512 túl sok lenne? Bár szerintem azt is kihasználnám :D...32 gb most egy samsungon kevés.



2022. ápr. 3. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
iphone 13 mini vagy iphone 13
2022. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amilyet te akarsz. Magadnak vedd, ne másoknak akarj megfelelni. Nem köteles senki sem igazodni a nagy érdekbarát csoportokba. Nem ők diktálnak, csak mert azt hiszik az a norma, hogy sorba kell állni ahhoz, hogy ember legyél mások szemében.
2022. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2.Nem is így értettem, csak nem tudok dönteni specifikációkban, ebben kérek segítséget :D....
2022. ápr. 3. 19:46
 4/17 A kérdező kommentje:
2.meg nem igazán értem hogy jutottál arra hogy én mások miatt akarok mobilt venni,meg érdekbarátság? O_O...leírtam a leírásban is hogy volt androdiom, de jobban bejön az iphone így annál maradok, csak kell segítség, hogy döntsek melyik érné meg jobban, meg külsőre melyik kényelmesebb ennyi, de te nagyon benéztél valamit (nem leszólás):D.
2022. ápr. 3. 20:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben másoknak akarnak megfelelni. Érdekbarátságról meg annyit, hogy manapság igazi barátság szinte nincs.
2022. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5.igen, de a kérdésem nem erre irányult, és olyan válaszokban reménykedtem mint az első...
2022. ápr. 3. 20:55
 7/17 anonim ***** válasza:

Legrövidebben ezt tudnám írni: Ha a pénz mindegy, akkor a sima 13-mat választanám, 128-as tárhellyel (ez a választható legkisebb). Kompakt méretű az is és elég jó árban van. Ha kifejezetten kicsike a kezed (meg a zsebeid :D ) akkor és csak akkor választanék 13 minit. Az SE 2022-őt pedig csak akkor választanám, ha semmiképp sem akarok arcfelismerőt haszálni, mert az ujjlenyomatolvasó kényelmesebb/szimpatikusabb.


Bővebben: azt elhiszem hogy 32 gigabájt kevés, 64 se sok, szerintem az arany középút a 128. Ennél több minek? Ma már úgyis van párszáz forintért több felhőszolgáltató 100-200+ gigás ajánlott mennyiséggel. A telefon tárhelyének feláráért évekig fizethetsz felhőtárhelyet.

A 12 minit azonnal kizárnám, árban alig van a 13 mini alatt, cserébe nyilván egy évvel idősebb konstrukció (bár mint fentebb írtam, alapból mindegyik minit kizárnám).

Az SE 2020-at szintén kizárnám a kora miatt, miért vennél egy öregebb telefont, ha mindegy a pénz? A 13-mal szemben a 2022-es SE-t is csak akkor venném, ha inkább ujjlenyomatolvasót szeretnék használni arcfelismerés helyett.

2022. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5.Elolvastad teljesen a leírást amúgy? csak mert ott látszik hogy specifikációkat, meg külsőre kérdezek rá, sehol kb nem írtam hogy bárki miatt akarnám venni...és nem is a barátságról szólt kb.ezt te hoztad fel (nem bántásból, de nem tudok mit kezdeni most ezzel. :/)
2022. ápr. 3. 21:01
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es, nagyon köszi a hosszas válaszod. Sokat segítettél! :)
2022. ápr. 3. 21:04
 10/17 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, most kicsit jobban utánanéztem az idei SE-nek és inkább azt mondanám, hogy azt sem venném semmiképpen sem, még akkor sem ha az ujjlenyomatolvasó kötelező számodra. Ennek a telefonnak mindene gyenge, egy több generációval ezelőtti kijelzője és fényképezője van és a telefon teljes méretéhez képest nagyon aprócska a kijelzője.

Akkor már inkább elengedném az iOS-t és vennék egy Samsung S21/S22-t, az is sima iPhone 13 méretben van, erős a hardver, sok ideig támogatják szoftveresen és van ujjlenyomatolvasó.

2022. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!