Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XS-ről megéri IPhone...

IPhone XS-ről megéri IPhone 11/11 Prora váltani?

Figyelt kérdés
Ezt a telefon cserét úgy tervezem, hogy eladom a telomat 110-ért rá fizetek erre nagyjából 50-80 ezeret és veszek belőle vagy egy új IPhone 11 128gb arukereson vagy használt IPhone 11 Pro 128gb használtan. De lehet, hogy 11-et is használtan nézek. Csak akkor nem választhatom ki olyan szabadon pl a sárga színűt. + a tárhely kell nekem mivel annak elvileg valamelyik kameraja is nem full hd hanem 4k felbontasu felveteleket csinal. IPhone SE is lenne ennyiért. De az nekem nem kell mert kicsi a kijelzője. Az IPhone 12-13 szériából meg szerintem nem tudok megfizetni semmit jelenleg.

2022. ápr. 5. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:
A maximalis keret 200 ezer forint.
2022. ápr. 5. 13:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eladod a régit, szerintem a 12 kijön belőle, én most vettem 290-ért.
2022. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%
Az SE-t meg ne vedd!!! Egy nagy szar! Míg az első SE kíváló volt, 3 évig használtam, addig a második, de az új pláne pocsék. Az akksi maradt, a processzor viszont a legújabb Apple A15 Bionic ami a 13-masban van. A test még mindig a 8-asé, ami miatt szarrá fog melegedni a processzor, kb tojást lehet majd rajta sütni. Arról nem is beszélve, hogy az akksit úgy zabálja, hogy kb egy ceruzaelem is tovább tart.
2022. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

#3.Nem maradt az akksi, nézz utána.

Tudom a tech2-ös srác mást mondott, de nem volt valid.(bár alapvetően sok információt amúgy sem közölnek ott)

2018 mAH-s akkumulátor van, 4G-vel már egész tűrhető üzemidőt hoz.

Hozzátenném, biztosan nem használtál SE-t, ha ilyen hülyeséget írsz.

Nem a legjobb az üzemideje de bőven türhető.

2022. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as... Anyámnak 3 hete jött meg az új SE. Messenger, Facebook használattal, netezéssel, kis játékkal, némi telefonálással simán bír nála 2 napot. Átlagfelhasználónál sem tudom elképzelni, hogy 1 napot ne bírna ki simán.
2022. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
XS-ről 11-re semmiképp ne válts. Több szempontból is inkább hátralépés lenne. A 11 Pro mindenképp jobban megéri, főleg az akksi és a kamerák miatt.
2022. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iPhone 11 Próból 128 gigás modell nem létezik. Amúgy ha a kijelző eredeti és a Face ID jó benne, akkor semmi képpen ne válts! 11-re azért nem ajánlom mert a kijelző az rosszabb benne :(
2022. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!